out of this world

evet o baba görünüyo muydu benim de beynimde bişeyler çaktı şimdi ama tam hatırlayamadım. nasıl bir düşünceyse zamanı durdurduğum zamanlar uyuyup kalkınca tüm günü yaşayabileceğim gibi saçmasapan hayallere de dalmıştım. fantazyamın ayarı kaymış.
Evet,ruh hastası olmamın sebeplerinden biri de bu dizi idi. Elin oğlu dışarda parmağını sobeleme maksadıyla kullanırken ben el ve ayak parmaklarımı değişik kombinasyonlar edecek şekilde bir araya getirerek zamanı durdurdum durdurucam ayaklarına yatardım. İnsanız nihayet 20 parmağımız var ama epey bir çift ediyordu. Değdir değdir bitmiyor namertler.Sanırım finalde o astronot babanın sıfatını görebiliyorduk. Özellikle açılış şarkısı,yaş analizi yapmanıza olanak sağlayabiliyor.:) Bunu duyup içi bir hoş olan nesil,titre de kendine gel :))

http://listen.grooveshark.com/#/song/Out_of_This_World_Theme/9117846
adı gibi bu dünyadan olmayan dizi. küre babaya sahip Evie parmaklarını birleştirmek suretiyle zamanı durdururdu. Tabii zamanında Star'da oynayan bu dizi kaç fantazyaya dalmış yavrunun hayalleriyle oynadı. Kopya çekmek için parmaklar birleştirildi. Bi anlık da olsa mal bir çocuk sanrısı da olsa zaman durur mu acaba diye bekledi. Her neyse ne diyorduk, bu diziyi sevenler parmak kaldırsın, birleştirmesin. Manyak mıyım neyim (yazar burada kendi kendine konuşarak saçmalıyor) Bu diziden hatırladığınız bölümler varsa buyrun, ilgilenmiyorum diyorsanız tek başıma öyle durayım.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL