90'lı yıllarda ki MİNİK uzaylı dizisi (çekimi eski 50'ler-40'ler fln' SORU

mj23

Konuyu Açan: mj23

10.01.2011 17:27

arkadaşlar 90 yıllarda show tv de olabilir yayınlanan- 95 öncesi olmalı- minik uzaylı sanırım çünkü uzay gemileri vardı oda minik. dizi yada film tam hatırlamıyorum.Belkide filmden esinlenilmiş bir diziydi.Ama 90 yıllarda çekilmediği kesin.
Bahsettiğim minik uzaylılar bir çeşit uzaygemisi tayfasıydı , dünyada peşlerinde normal boyutlarda düşmanları vardı tam hatırlamıyorum ne peşindeydiler ama düşman bunları yakalamaya çalışıyordu.İsmini hatırlayan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Not:Bilimkurguyla ilgili bir TRT programında (belgesel benzeri) bilmkurgunun nasıl geliştiğini anlatırken eski 50'li 40'li ,30'lu yıllarda çekilen filmlerden görüntüler sunuyordu.orda siyah beyaz olarak görmüştüm bu dizi ya da filmin görüntüsünü.o belgeselde siya beyazdı(benim izlediğim renkli)
*batteries not included (1987)Minik uzay gemisi denilince otamatikman aklıma bu geliyor ama emin değilim aradığın film olduğuna...
tşkler ama bu değil dostum.Benim aradığım da uzay yolu serisine benzer bir gemi dolusu adam vardı ve kötü bir profösör fln tipli bir adam ve örgütü vardı.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL