Müzisyen Oyuncular

aklıma ilk Will Smith geldi

Alicia Silverstone

Milla Jovovich

 

Aklıma geldikçe yazarım..

 

justin timberlake müziğe dönse daha iyi olacak galiba ne yalan söyliyim yeni albüm bekliyorum abiden artık.

Jared Leto

 

güzelim filmlerde oynadıktan sonra 30 second to mars adlı bi rock grubu kurup müzik dünyasını da fethetmiş bulunmakta güzel insan.

 

Aaliyah

 

timbaland ve missy elliot un en büyük keşiflerinden.Oyuncu olarak iki filmde görebilirsiniz,romeo ölmeli ve lanetliler kraliçesi.Ölmeyeydi iyiydi.

 

Courtney love

 

hazzedilecek bi tarafı olmayan,itici kadın.Var bunun da birkaç filmi.

 

taylor momsen

 

gossip girl den jenny karakterini canlandırırken ani bir kararla kurmuş olduğu the pretty reckless adlı rock grubuyla müzik kariyerine devam etme kararı almış ve çok isabetli bir seçim yapmıştır bana göre.Sesiyle beni şaşkına çevirmiş olup +1 the pretty reckless dinleyicisi kazanmıştır.Şarkıları ve yorumunu seviyorum.Keşke imaj olarak courtney love a benzemese.

 

fazla bi bilgim olmasa da mark wahlberg in oyunculuğa adım atmadan önce marky mark lakabıyla rap müzik yaptığını duymuştum

evet doğruymuş :D

http://www.youtube.com/watch?v=-eSN8Cwit_s

Robert Pattinson ın oyunculuğu hakkındaki düşüncelerinizi bir kenara bırakıp şu iki şarkısını dinlemenizi tavsiye ederim keza başarılı bir şarkıcı olduğu kanısındayım,seslendirenin de kendisi olduğunu öğrendiğimde şoke olmuştum,sesi bi başka valla,bu çocukta şarkıcı olarak iş var :)

iki şarkı da twilight soundtracklerinde mevcut

 

robert pattinson - let me sign

robert pattinson - never think

küçük emrah, özcan deniz, halil sezai ... gider daha :D

mazhar alonson da var.

Michael Pitt

 

efenim last days deki Blake rolünü kapmasına acep Pagoda isimli rock grubu mu ön ayak oldu?Bi insan kurt cobain e bu kadar mı benzer ve aynı müziği yapar yahu,kıymetli post grunge grubu Pagoda dan bir şarkı,sağlam şarkı benim gibi bi grunge canavarını baya tatmin etti

Pagoda - happy song

 

bu da last days den,en sevdiğim film müzikleri arasındadır

 

Michael pitt - death to birth

Juliette Lewis

 

Önce bu grubu kurup sonra solo olarak devam etmeye karar vermiş Juliette,Türkiye ye konsere de gelmişti,oyuncu olarakta,şarkıcı olarakta takipçisi değilim

Juliette Lewis and the licks - hot kiss

 

Amanda seyfried

 

yanılmıyorsam bu şarkı dear john soundtracklerinden 

amanda seyfried - little house

 

Scarlett johansson

 

Scarlett johansson un bu abiyle bir adette albümü var,değişik bi ses rengine sahip scarlette,dinlenilir mi bence evet

pete yorn and scarlett johansson - relator

 

Johnny deep 

 

Annesinin 12 yaşında aldığı gitarla garage rock türü müzikler çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası boşanmış, bu durum kendisine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı müzik grubuyla çalmaya başladı. "Six Gun Method" adını almış grup Depp'in evliliği ile ilgili sorunları nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. 

 

Grup dağıldı fakat Jonny müzik yapmaya devam etti.

Garbage grubunun solisti Shirley Manson

 

2008 yılında Terminator: The Sarah Connor Chronicles adlı televizyon dizisiyle oyunculuğa soyunan Manson bu dizide Zeira Corp adlı şirketin lideri Catherine Weawer'ı öldürerek onun yerine geçen şekil değiştirebilen sıvı metal robot T-1001'i canlandırdı.

Jennifer Lopez

 

kariyerine oyunculukla başlayıp daha sonra müzik dünyasına adım atmıştır.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.