Belirsiz Gece Suare No: 67 - Bir Zamanlar Anadolu'da

Selam herkese;)
Biliyorsunuz sehir disindayim . Suareyi kacirmiyim diye cepten baglaniyorum..
Super bir suare olmus iyi sohbetler etmissiniz filmin uzerine kacirmisim.BZA NBC nin en fazla diyologu olan ayrica muazzam guzel oyuncu kadrosu olan bir filmidir kesinlikle. Taner Birsel cok begendigim bir oyuncudur ve bu filmde favorimdi .Ayrica Cuma gunu havaalaninda beklerken Taner Birsel ile karsi karsiya geldik ve hicbisey soyleyemedim konusamadik ne tuhaf kardilasmadir, sevdigin bir unluyu gorursun hicbisey soyleyemezsin ;) karakter tek tek islenmis, hepsinin ayri bir hikayesi var. Ne yalan soyliyim burda tek siritan Yilmaz Erdogan in hala oynadigi eski film ve dizi karakterlerden cikamadigi oyunculugu ;) zaten kendisini de hic sevmem..
O yuvarlanan meyva sahnesiyle ilgili gunlerce konustuk arkadslarla. Herkes farkli yorumluyordu.sanirim NBC amacina ulasmis;) benim filmde dikkatimi ceken teknik bir detay kirsalda yapilan cekimde araba fari disinda isik yoktu. bu detayi farkeden var miydi bilmiyorum ama ben cok basarili bulmustum. Finaldeki otopsi sahnesi de tam finale yakisirdi. Ben bu filmi cok begenmistim.tekrar tekrar izlenmesi gereken bir film.her izlendiginde bir detayi farkedeceksiniz...
katılıyorum Sla :D

kısa ve öz :D
ha ha haaaa sisifos yorum süper :)

biz gidip kumda oynayalım sisifos son noktayı koymuş :D
iyi filimdi
Arap tam bir yiyici.beleş bir mezar bulsa içinde yatacak nerdeyse.:))
herhalde öyle oldu Nadidoş :D

Arabın da her gördüğü meyveyi aşırması da komikti :) Bir de o kavunları rahmetlinin yanına koyduğunda midem bulandı. XD
alla alla o elma niye düştü diye mi düşündün arzucan :D hahah birinci olduğumda hatırlatırım bu sözlerinizi emre bey :)
bu sefer olmadı belki ama gözüm üzerinde :p
hahah fırsat kolluyosun dimi? yemezler beyefendi, filmi izleyeli çok oldu sadece :)
Yılmaz abiyi ben de pek sevmem ama bu filmde ne bir Mükremin ne de başka bir karakteriyle ilgili bir benzerlik göremedim :)

itiraf ediyorum elma sahnesini başa sarıp tekrar izlemiştim :P
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL