Hollywood'un tek gazetesi mi var?

Babelfish'in dediği gibidir mutlaka.

Lost'la meşhur olan Oceanic Airlines ya da çizgi filmlerden hatırladığımız Acme gibi bu da kurgusal bir gazete. Oceanic de çoğu filmde vardır mesela...

Fotoğraflı olmasaymış ama tabi keşke, kadın yıllardır gazete yüzü olmuş.
desperate h.'ı izlemeyen biri olarak çoğunun aynı diziden olduğunu bilmiyordum; fakat korku filmi ya da eski birkaç filmden de sahne var. bunun kesin başka bi açıklaması olmalı... bilerek yapıldığına göre başka bir şey düşünmüşler.
Sürekli her film için uydurma yeni bir gazete yaratıp dizaynıyla bilmem nesiyle uğraşmaktansa, böyle bir şey yapmayı akıl etmiş olabilirler ki gayet mantıklı..
karelerin çoğu zaten desperate housewivesdizisindengazete sahneleri aynı bölümde geçiyor olabilirvediğer bir kaç dizi daha o setlerde çekildiyse tabi böyle bir sahne ortaya çıkabilir.çok zor olsada.

ya da o gazateyi şimdi ben tam okuyamıyorum ama belki yapımcılar oyuncular ne bileyim işte birileri o gazetedeki bir habere tepki veya destek için o gazeteyi kullanıyor olabilirler.ya dasadece o zamanlar onu kullanmış olabilirler.
http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/41690-yasam-hollywood-un-tek-gazetesi-mi-var-/1

Bu kadar saçma bir şey olabilir mi? Ben hiçbir mantığa yoramadım bunu, düşüncelerinizi merak ediyorum.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL