bir japon filmi SORU

P

Konuyu Açan: potato

11.09.2012 12:20

psikolojik-gerilim tarzında bi film. filmde kimse konuşmuyo. bi adam var uykusunda sevgilisine zarar veriyo. adam uyurken yani. bunlar çok seviyolar ama birbirlerini kız buna rağmen adamla kalıyo. sonunda dayanamıyo kaçmaya çalışıyo kaçamıyo adam bunu yatağa kelepçeliyo. sonra adam uyumamak yani sevgilisine zarar vermemek için çekiçle ayağına vuruyo sürekli uyanık kalmaya çalışıyo hep. sonra kız kaçıyo bi akıl hastanesinde gösteriyolar bunu. orda bi kızla arkadaş gibi oluyo sonra o kız asıyo kendini bunun üstüne kız kaçıyo hastaneden. dışarda kar yağıyo baya kız karların üstüne yatıyo. bu arada adam hala uyumamaya çalışıyo bacağına vuruyo binbir zorlukla uykusuzluktan öldü ölücek. son sahnesinde adam yere uzanmış artık kıpırdayamıyo bi kelebek görüyo eline konuyo, gözleri kapanıyo sonra adamın. kızı gösteriyolar karlar üstünde kelebek kızın yüzüne konuyo, sonra onun da gözleri kapanıyo. öyle beraber uyuyolar ya dkflgd of yazarken kötü oldum çok güzel filmdi ya allah aşkına bilsin biri. bu arada japon dedim ama kore ya da çin de olabilir lkdkjf baya oldu izleyeli 5-6 sene önce falan cnbc-e'de izlemiştim ufaktım bi de çok etkilenmiştim.

öyle işte.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL