Eğlenceli Filmler

Senseless (Ruhsuz) - Eğlenceli bir Marlon Wayans filmidir.

Başarısız bir öğrencinin para için bir deneye kobay olması ve ilacı kullanım sonrası duyularının, zekasının artması söz konusu ama hesap etmediği şey ilacın yan etkileridir.

(orta dereceli, keyifli, sitkom ile güldüren bir komedi)

 

althttp://screenconnections.files.wordpress.com/2013/01/senseless114.jpeg" />

See No Evil, Hear No Evil   

Başrollerinde Gene Wilder ile, Richard Pryor'in olduğu, katile tanık olan bir sağır'ın ve bir adet kör'ün maceralarını anlatan, 1989 yapımı aşmış komedi filmi.

(güldürme garantili, hoş bir komedi)

 

althttp://3.bp.blogspot.com/-67fcnnaCBKs/U4-b8uOzYyI/AAAAAAAAzts/PeY3zN9V5Tk/s1600/See+No+Evil%2C+Hear+No+Evil+%281989%29.png" />

Planes, Trains And Automobiles

Şükran günü için ailesinin yanında olmaya söz veren Neal, sadece hava muhalefetiyle değil, peşine takılan işportacı ile de mücadele eder.Komedi filmlerinin usta ismi Steve Martin'e John Candy eşlik ederken, 1987 yapımı filmin yönetmenliğini John Hughes üstleniyor.

althttp://www.jaredmobarak.com/wp-content/filmstills/planestrainsautomobiles02.jpg" />

Bullets Over Broadway

Yıldız bir oyuncu kadrosunun tol aldığı bu şamatalı komedide büyük şehir mafyası ve Broadway sahnesi çarpışıyor. John Cusack, yazdığı oyunun Broadwayde sahnelenmesi için her şeyi, hatta mafta ile işbirliği yapmayı hazır idealist genç yazar David Shayne rolünde göz dolduruyor! Gangsterlerden birinin pek de zeki olmayan sevgilisi (seksi Jennifer Tilly), mafyanın kiralık katili (Chazz Palminteri) ve alkolik bir oyuncudan (Dianne West) oluşan birbirinden ünlü oyuncuların, eğlenceli karakterlerle karşımıza çıktığı filmi tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz. SİTE:www.kitapyurdu.com

althttp://img.rp.vhd.me/4719409_l3.jpg" />

Irma La Douce (Sokak Kızı Irma)

Paris'te bir ask hikayesini konu alir.  Görevinden alınmış polis , hayat kadınına aşık olur. Kadin da adamı sevmektedir lakin beraber olduklari halde parasal sıkıntilar ile karşı karşıya olduklari icin mesleğinden de vazgeçmez. İrma seven bir fahişedir , Nestor da ne kadar serseri gozükse de namusludur. Klasiklerden eglenceli bir filmdir. (alıntı)

althttp://4.bp.blogspot.com/-DACtWtJ116o/Txc0lgYcbZI/AAAAAAAABdk/UACXLYzcLRs/s1600/irma+la+douce.jpg" />

Dance Of The Vampires

Vampir avcılığı yapan Profesör Abronsius ile çırağı Alfred, ava çıkmaya karar verirler. Bu iş için fazla yaşlanmış olan Profesör’e karşın Alfred de sessiz sakin bir tiptir ve bu iki zıt karakter, her şeye rağmen işlerini birlikte götürebilmeyi başarmaktadırlar. Vampir avlamak için Transilvanya diye bir yere giden ikili, kasaba sakinlerinden Sarah’nın Kont von Krolock tarafından kaçırıldığını öğrenirler ve Kont’un peşine düşerler.

althttp://www.filmuforia.co.uk/wp-content/uploads/2013/01/Dance_of_the_Vampires_1-e1358185675653.jpg" />

 

What About Bob?

Bob Wiley, hat safhada takıntılı ve bu takıntıları yüzünden hayatını tam bir cehennem azabına çevirmiş olan bir adamdır. Artık daha fazla bu şekilde yaşayamayacağına, bu soruna bir çözüm bulması gerektiğine karar verir. Yapması gereken tek şey bir psikolog bulmaktır.

 

althttp://3.bp.blogspot.com/-ukWDAASufiA/Tf5MQMdKTYI/AAAAAAAAAcc/02LGR493hN8/s1600/what_about_bob_1991_685x385.jpg" />

 

Coming To America

Bir prens yardımcısıyla Afrika'dan Amerika'ya gelir, amaç prense bir hayat arkadaşı bulmaktır. . Değişik bir kültürle karşılaşırlar.

althttp://www.imisstheoldschool.com/wp-content/uploads/2012/06/coming-to-america1.jpg" />

Big Nothing

Charlie eski bir öğretmendir ve kendi isteğiyle olmayan bir sebepten dolayı kendini suçların ve cinayetlerin olduğu bir suç dünyasının içinde bulur. Bu olaylar mecburiyetten birazda aksiliklerden olmuştur.

althttp://i500.listal.com/image/4243969/500full.jpg" />

 

Güldüren, tebessüm ettiren, iyi hissettiren, kahkaha attıran ya da gönlünüzü hoş eyleyen, kısacası eğlenceli filmleri konuşuyoruz. Sonra bizi ne eğlendirir, ne güldürür. Amaç kapsamlı bir bilgi paylaşımı ve kıyıda köşede kalmış eğlenceli filmleri de keşfetmek.

 

Benden size 10 komedi tavsiyesi;

Sex Drive

Filmde 18 yaşına yeni adım atan bir çocuğun hikayesi anlatılıyor. Ian, 18 yaşında hiç bir cinsel deneyimi olmayan bir gençtir. Kız arkadaşı olmayan bu genç, ilk kez bir deneyim şansı elde etmiştir. Ancak bulduğu kız internettendir. Bulunduğu yerin mesafesi kızın oturduğu yere bir hayli uzaktır, kıza ulaşmak için arkadaşının arabasını izinsiz olarak alır.
İlk deneyimini yaşamak isteyen Ian’ın başına olmadık bir sürü iş gelir.

althttp://www.film4.com/media/images/Film4/images/film/sex-drive-2008/sex-drive-2008-01.jpg" />

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.