the count of monte cristo SORU

S

Konuyu Açan: sword

08.01.2014 00:58

1934 yılında rowland v. lee çekmiş bu filmi. ama dünya büyük. kullandığımız diller farklı. o beni anlamıyor ben onu anlamıyorum.

filmi izlicem ama iki yolu var ya ben onun dilini öğrencem ya da altyazı bulmak gerekecek. ben altyazı bulmayı tercih ettim lakin zormuş o da. aradım, bulamadım.

olursa türkçe o da olmadı ingilizce (okumak dinlemekten daha kolay) altyazısını bulana minnettar olacağım.
www.turkcealtyazi.org/sub/409735/the-count-of-monte-cristo.html

Türkçesi yok ama.İngilizce olarak 29.97 fps hız olarak buldum.İndirdiğinle uyuşacak mı bilmem.Bana sorarsan ispanyolcasını ya da farklı bir dildeki altyazısıyla uğraşmak yerine hız uymuyorsa bile altyazıyı ileri-geri yaparak ayarlaman.Gom playerda böyle bi özellik var.Umarım olur.
Araştırma yaptım ancak sadece İspanyolca altyazısını buldum. www.all4divx.com/download_subtitle/4902130/The%20Count%20of%20Montecristo%20(1934).subtitle

İstersen google translate ile çevirmeye çalış.
Bu filmin altyazısı yok. forum.divxplanet.com/index.php?showforum=25 adresinden çevirmenlere gerekli altyazı isteğini belirtebilirsiniz. Bunun için üye olmanız gerekli, şu anda üye alımı açık değil, uzun bir süre de açık olacağını sanmam. Elinizdeki filmin CD sayısı, FPS değeri gibi bilgileri gönderirseniz yerinize başvurabilirim. Tabi ki çevrileceğine dair garanti veremem.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL