Zamanı Durduran Suare Gecesi

Hep birlikte izlenen ilk filme ve ilk tren yolculuğuna koyulduk benim için çok güzel saliseleri geride bıraktı..farklı bir tad oldu beraber izlemek...perfectooooooooooooooooo

filme gelince film özgün bir senaryo manivelinde özgün karekterle çevrili dramı ile komedi unsurlarını yerinde harmanlayan güzel bir yapımdı.enteresanlık uvzunda geçen saliselerde bazen içimiz cız etirdi bazen gülümsetti.benim MadMnmımmm çok dayak yedi aahhh:))

.daha nice zamanı durduran suarelere hep birlikteeeeeeeeeee:)

Beni yine gülümsettiğin içi...( kıstığın gözlerinin en derinlerine bakarken sana gülümsüyorum)..iyi ki varsın Mad Mikklesnnnnn
teşekkür ederim zeynoş bu güzel düşüncen için.her ne kadar herbirimiz ayrı şehirlerde olsakta bugün aynı saatte aynı sinema salonunda hep birlikte sinema seyrediyor hissii yaşattığın için...umarım birgün hep birlikte film seyretmekte nasip olur:))
ilk deneme için gayet iyiydi bence.hem film seçimi güzeldi hemde hepbirlikte aynı filmi izledik ne şahane oldu :) yan yana film izleyeceğimiz günlere inşallah... filmimiz tüm absürtlüğün içinde mesajını vermeyi de ihmal etmeyen hem eğlenceli hem dramatik bir film.karakterlerin birbirinden arıza oluşu ayrı bir renk katmış.ben sevdim kısacası.her hafta yapalım bunu.zeynep ve metine ekstra teşekkür :)
Canım zeynoşum ben izledim amma seni mi kıracam tekar o saatte izliyo olucam:)iyi seçim ama galiba duygusal bir seçim gibi gibi:P:)

bu jestte benden sana...

bütün deliler toplanıyoruz ahaha zeynep emeğine sağlık :)
bütün deliler toplandık ha !!! kaçın ahali deliler geliyor :)
ellerinize sağlık :) tamamdır saatlerimizi ayarlayalım :)
ehen :)) işi ilerlettik bir tık ötesi aynı anda farklı illerde sinemaya gitmek :)
çok iyi bir film seçmişsiniz:)) ellerine sağlık zeynoşum:)) gününde saatinde orda olmaya çalışacağım:))


Hapisten yeni çıkan neo-nazi Adam, topluma hizmet etmek üzere papaz Ivan'ın yanına gönderilir. Ivan ona kilisenin önündeki elma ağacının meyveleriyle bir elmalı kek pişirme görevi verir. Bu arada elmalar kuşların, solucanların ve şimşeklerin saldırısına uğrar. Ivan, Şeytan tarafından sınandıklarına inanır. Adam ise Tanrı tarafından sınandıklarını düşünmektedir, çünkü belki de kötülük diye bir şey yoktur. İyi ile kötü çatışmasına ciddi biçimde eğilen bu absürd ve çarpık kara komedi, Çaylak Kasaplar'ın yönetmeni, Mifune, Açık Kalpler ve Kral Yaşıyor gibi Dogme filmlerinin yazarı Anders Thomas Jensen'in son filmi. Adem'in Elmaları aynı zamanda Danimarka'nın En İyi Yabancı Film kategorisindeki Oscar adayıydı.Danimarkalı senaryo yazarı ve yönetmen Anders Thomas Jensenin son dönemdeki iyi işlerinden birisi olan Ademin Elmaları, yine özellikle son dönemde tam gaz giden Danimarka sinemasının iyi film severlere güzel bir hediyesi....

Bütün deliler toplandık

Not:02.03.2013 Tarihinde Saat 22:00 Bu Filmi İzlemek isteyen Herkeşler Davetlidir...Bunuda kendime bir jest olsun diye ekledim:):)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL