cesetlerin parçalarını birleştirip şeytan gibi bişey yaparlar SORU

ksantippe

Konuyu Açan: ksantippe

27.02.2012 06:56

80 sonlarında sanırım videoda seyrettiğim bir filmdi. 3 - 5 genç yada sadece 2 kişi olabilir bir dizi cinayet işleyip arkadaşlarını öldürüyorlar.. her birinin vücudundan parçalar alıp kendi şeytanımsı varlıklarını yaparlar. adıda ya şila ya şita bu şeytanımsının. varmı seyreden adını hatırlayan a dostlar??
Aklıma 'may' geldi ama o bireysel bir parçalama birleştirme eylemiydi. Kız kendine

sevgili yapıyordu. Nerden bulursun nunu böyle filmleri. Seni çocukluğuna indirip

orada bırakıp kaçasım geldi :D
ahahah! zetom! çocukluğum gırtlağıma saplanmış bir bıçak benim!! bazen beynimi aldımak istiyorum :))) herkesin aklına ilk May gelcekti hatta may değil yazcaktım ama bknz. bir grup gençten sinsi iblis gençlikten bahsediyorum :)) lahanaman nerdee yaa o bilir kesin :))
Ondan ekstra tırsıyorum zaten adam82 yıl önce izlediğim filmi buldu yahu.

Bknz.onlayn gıybet

:)
Özel istek almıyoruz ama madem VHS'cisin bi güzellik yapabiliriz. Yalnız izledikten sonra lütfen kasedi başa saralım. Ayrıca sana bu filmi o yaşta izletenlerede akıl fikir diliyorum...

Blood Diner (1987)
Sorma kardeş :)) Babam cinayet masasından emekli olduktan sonra biryerde çalışmıştı korsan video kasetleri topluyolardı .. tabi onlar yerine ulaşmadan eve geliyodu falan .. Abilerim sağolsun gel korkma gel diye diye seyrettirirlerdi :)) Origamiye verdim kendimi unutmak için bu filmleri olmadı :))) Büyüksün Lahanaman.. Sağol varol !! :))
ooww! dank diye hatırladım.. Kanlı sofra diye izlemiştik..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL