Listeler, Profil , Falımıza Bak

Kullanıcı adı değiştirmek isteyince hata veriyor. Lütfen el atalım.
mevcut duvarkağıdını kaldırma seçeneği yok, eklenmeli. isteyen forumun standart duvarkağıdına dönebilmeli
profilimiz de yanda takip ettiğimiz favori sanatçılarımız olurdu oda geri gelse iyi olur.
yeni versiyonun modern arayüzüne rağmen eski hali daha hızlı ve daha pratikti sanki. :\
Bende burada birkaç şey eklemek istiyorum. Geri bildirime yazdım fakat bir hata var sanırım uyarı veriyor. Kimlerin çevrimiçi olduğunu tekrar görebilirsek bence güzel olur burada uzun yıllardık üye olup aktif olan bir avuç insanız zaten. Ayrıca tam hatırlamıyorum sekmeyi ama içerisinde site üyelerinin en çok izlediği filmlerin sıralandığı bir içerik vardı başka içeriklerde varsa da hatırlamıyorum şu anda bu liste öbeğini de geri getirebilir misiniz ? . Oradan izleyeceğim filmleri cok kolay bulabiliyordum.
Bunlar eski versiyonumuzda olan mantıklı özellikler, o nedenle bu ince ayrıntı özellikleri zaman içerisinde yeni versiyonda da aktif hale getireceğiz. Sadece profil sayfasıyla ilgili söylediklerinize özel not düşmek istiyorum ; Login olduktan sonra sizin göreceğiniz profili özelleştirme seçeneği sunabiliriz ve özelleştirdikten sonra profilinizi anlattığınız şekilde görmenizi sağlayabiliriz.. fakat genel olarak şu anki profil yapısını değiştirmeyi düşünmüyoruz, emin olun alıştıkça ve biz yeni özellikler katarak geliştirdikçe bu yapıyı daha çok seveceksiniz.
Birde rastgele film seçeneği vardı izleme listelerinden getir ,favori listelerinden getir gibi hangi filmi izleyeceğime karar veremediğim de izleme listemden getir seçeneği çok iyi oluyordu tombala gibi.
Eskiden listelerde izlediğimizi yüzde şeklinde gösteren kısım vardı o kısım yok sanırım tekrar geri gelse iyi olur özellikle Imdb top 250 için iyi oluyordu kaçta kaçını izlemişiz kaçı kalmış.

Birde yine eskide olduğu gibi profil sayfamızda ilk favori filmlerimiz izlediklerimiz filan çıksa paylaşımlar yerine daha güzel olur ya da biz özelleştirebilirsek daha iyi olur nelerin gözükeceğine nelerin gözükmeyeceğine.Falımıza bak özelliği de yok oda geri gelse güzel olur istatistik olarak bakmak güzel oluyordu.

Teşekkürler
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL