"Belirsiz Gece Suare No:65 - Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar"

althttp://www.filimadami.com/thumbnails/thumb_3374.jpg" />

 

Erkek arkadaşı terk ettiğinde Pepa onu bulup neden terk ettiğini öğrenmek ister. Şaşırtıcı bir şey bulur: Erkek arkadaşının karısı ve oğlu. Onlar da kendisi gibi durumdan habersizdir. Eski erkek arkadaşının kirli işlere karışmış olabileceği ve dolayısıyla kendisinin de başının polisle derde girebileceği endişesiyle Pepa bir avukata başvurur. Bu kadın avukatın eski erkek arkadaşının yeni sevgilisi olduğu ortaya çıkar. Birbiri içine geçmiş olaylar dizisi komik ve eğlenceli biçimde gelişir.

ikinci dönem suaremizin ilk filmi hayırlı ve uğurlu olsun. kurallarımız aynen geçerli olup, birinci olan arkadaşımız yine dvd filmler ile ödüllendirelecektir :)

althttp://d3rm69wky8vagu.cloudfront.net/article-photos/large/2.153892.jpg" />

Dostum ne ara açtın başlığı yahu :) Ben tam açayım dedim, bir baktım en üstte suare 65 :) Teşekkürler :)

Filmi henüz bitirdim ve ben sevemedim maalesef. Almodovar zaten bana pek hitap etmiyor. Genel olarak filmle ilgili yorumlara baktım herkes çok eğlenmiş izlerken. Bende bi terslik var galiba gülümsemedim bile izlerken :) Neyse fazla şey yazmıyayım Serpil'le aramız bozulmasın sonra :p

Film Almodovar'la tanışmama vesile olduğundan pek nesnel bakamıyorum. Ben izlerken epey keyif almıştım. Tekrar izleyecektim hatta suare için olmadı. Bu filmde miydi bilmiyorum da bir telefon kulubesi sahnesi vardı, ahizeyle ilgili güzel bir detay vardı. Neyse, Almodovar'ı pek severim, bir yandan da kadın sineması (fakat biraz çılgınca) yaptığını düşünürüm. Bu filmi izlerken pembe dizi parodisiizliyor gibi hissetmiştim. 

Eğlenceli bir film :)

"""Spoliler"""

Telefon bu kadar gelişmese hep bu filmde olduğu gibi kalsaydı ne güzel olurdu :) Banderas'ı başta tanıyamadım çok komik görünüyor bu filmde. Film başladığı zaman çalan şarkı çok güzeldi. Yönetmenin izlediğim ilk filmi. Son olur mu bilmiyorum ama diğer filmlerini izleyeceğimi sanmıyorum. Tavsiye eden arkadaşımıza teşekkür ederim. 

Arzucum mutlaka diger filmlerini de izlemelisin..;))

ya bilmiyorum beklentim fazlayzdı ondan mı böyle oldu ama pek beğenmedim ben. çok uzun zamandır listemde bu film, almadovarı da severim ama niye böyle oldu anlamadım.pembe dizi tadında bir filmdi. karakterler güzeldi ama bişeyler havada kaldı sanki. ne kötüleyebiliyorum ne de övebiliyorum... ilginç :) banderas çok iticiydi bu konuda netim ama :))

Daha önceden izlemiş olduğun bir filmin suare de seçilmesi çok güzel bir duyguymuş gerçekten :) Filme gelince, önceden yorum yazıp, hevesininizi kırmak istemedim. Gördüğüm kadarıyla pek beğenilmemiş, benim içinde büyük hayal kırıklığı olmuştu bu film. Almodovar filmler içinde, en azından benim için en kötü film diyebilirim.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.