çok eski çocuk filmleri isimlerini bilmiyorum?? SORU

K

Konuyu Açan: kaskal

22.06.2010 17:22

ilk film: uzaylı bir kızın uçan dairesi africada bir ağaca çarpıyor ve oranın halkıyla iletişim kuruyor ama ne işse kızda africalıların dilinde konuşuyorve kız ilacını almadığı zaman yaşlanmaya filan başlıyor bir çocuğa aşık oluyor ve evine gidebilmesi için çocukla bir tren yakalıyorlar filan filmde tanıdık olsa bulucamda film çok eski feci eski biraz bulunması imkansız ama bulunursa muhteşem olur...

2.film:bir korsan filmi büyük ihtimalle ünlü bir korsanın adıydı ama ismi hatırlamıyorum gene oyuncular hakkında bir bilgim yok ama hatırladığım kadarı ile birgün bir çocuk çiftçi çocuk denize yakın bir çiftlikleri var evlerinin yanındakli denizin üstünde bir korsan gemisi beliriyor hayalet gemi ve bir kaptanı atıyor tayfalar kaptanla çocuk arkadaş oluyor sonra korsanlar bir hazine için evi basıyorlar korsanla çocuk tek başına bir evi savunuyır 100binlere korsana karşı çocuk sonra birinin kafasına kürekle vuruyor ve sonunda korsanlar kaptanı alıyorlar çocuk gemiye çıkıp kaptanı kurtarıyor falan ama sonu çok güzeldi buda çok eski çok lazım...

3.film:4 tane çocuk bir trene binip evlerinden uzaklaşıyorlar daha sonra bir madene giriyorlar madende bir hayalet var eski bir kovboy kasabasında banka soyguncuları kaçarken at arabası altında ezilerek ölen adamın hayaleti çocuklar madenden çıktıklarında kendilerini 1800 lü yıllarda buluyorlar yani zaman tünelinden geçmiş gibi bir nevi zaman yolculuğu işte çocuklardan biri zenci 2 si beyaz erkekti ve birde kız vardı...tvde izlemiştim hatırlıyorsam pazar sabahı tv8 de veya cine5 te filan öyle bir kanaldı

4. film:gene zaman yolculuğu ile ilgili bir film filmden hatırladığım tek şey sarışın bir makinist vardı şangay kovboylarındaki sarışına çok benziyordu birde insan diyarından ağaçların içinden geçerek çizgifilm diyarına gidiyordu 2 tane çocukta olabilir ama hiç emin değilim...ahh biraz daha hatırlayabilseymişim.
2... define adası olabilir.

4....ya erdem savaşçıları isimli filmden bahsediyorsun,ya da bitmeyen öykü filminden...
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL