bir aksiyon,romance,dram filmi SORU

B

Konuyu Açan: beginner

11.01.2017 21:12

(şimdiden çok teşekkürler biri yardım ederse sevinirim) büyük ihtimalle japon filmi ve yapım yılı 2000'den önceydi aklımda 1994 diye kalmış ama tam emin değilim.

Olayların büyük çoğunluğu ormanda geçer .kraldan gizlenen isyancı ve pro savaşçılar topluluğu, uzun mesafelerden biçak fırlatıp hedefini vuracak kadar profesyonel erkekli kadınlı bir grup bu grubun içinden savaşçı birkör kadın bir erkeği esir alır ve ormandaki kamplarına getirirken aralarında bir yakınlaşma olur.grup üyeleri kampın yerini bildiği için öldürmeye karar verirler kadın buna karşı çıkıp esiri serbest bırakır ve grup üyeleri kadını ve esiri yakalayıp ayrı yerlere kapatırlar olaylar gelişir kadını çıkarırlar ve esire bir at verip salıverirler kadının grup içinde bir kıskananı(grup liderinin oğlu) vardır.kadın atla birlikte kaçıp esire(sevdiğine) yetişirken kıskanan erkek uzaklardan birbirine kenetli 2 bıçak fırlatır kadın birini vurup düşürür diğeri kadınına saplanır ve attan düşer esir ve kadın ilk kar düşerken yerde sürünüp birbirlerinin ellerini tutarlar ve ölürler.(uzun yıllar önce kanaltürk ve sinemapolde izlemiştim)
Parlayan Hançerler filmini diyorsun sanırım. Çin filmi.

www.filimadami.com/film/1844/shi-mian-mai-fu/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL