rezillik anları, anıları..

kızılay pttsi önünde beklerken bir kızı arkadaşım sanıp arkasından gizlice yaklaşıp, kızın poposunu avuçladım...işte o an!...

allahtan boyum kısaydı; kızcağız bir hışımla dönüp,  tokadı ıskaladı..

Sevdiğim kızı etkilemek için;

Jorge Luis Borges'dan bir şiir araklamıştım.

Güzel bir plandı.

Tabi kız da Borges'dan anlamasaydı :(

Evet,bir zamanlar ben de ergendim.

Önüme gelene gönlümü verirdim.

Saçı uzun,gözleri şehla,

İki göğüs ve

bir kalça.

 

Ergenlik ne kötü şey :((((((((((

bazen minibüse bindiğimde "ulan bu sefer parayı ödemesem çakar mı bu soför" diye düşünüyorum. yine bir gün bostancıdan  kadıköy'e  gitmek için minibüse bindim ve bu sefer para vermeyecektim ki benimle beraber 2-3 kişi daha biniyordu araya kaynarım diye düşündüm. o sırada da çok tatlı bi çocuğu kesiyorum derken unuttum tabi para vermeyi. şoför rutin kontrolleri yapıp ''ücretini uzatamayan para üstü almayan var mı '' deyince panik oldum ve 10 lira üstü vardı dedim. evet yaptım bunu ve 10 lira üstü aldım. tabi bu sırada 2 kişi farkındaydı mevzunun--- onlardan biride o tatlı çocuktu----. 5 dakika sonra küçük yalı çıkışında inmek zorunda kaldım. 

özet olarak; adrina lima çok güzel değil bence abi ondan güzelleri var. 

telefon düştü sanıp,karanlıkta (sinemada) bir adamın ayakkabısını telefon sanıp sıkıştığını düşünerek çekmek..işte böyle rezil bir insanım

isimleri çok karıştıran biri olarak; samimi olduğum bir hocamızla konuşuyoruz, ben konuşurken "MAHİR ÇAYAN" dediğimi sanıyorum aslında "MAHİR KAYNAK" diyormuşum..şimdi bilenler bilir ne kadar komik olabileceğini..

okey taşını rakibe kendi ellerimle vermem. birden geldi aklıma üzüldüm kendime:P

Bir apartman dolusu insan tarafından kovalandım

 

yanlışlıkla kadının birisine çekilsene oğlum dedim

 

erotik film alırken kasiyerin kadın çıkması

Biri: İlhan Selçuk sever misin?

Ben: Pek dinlediğim söylenemez, ama dinlediğim kadarıyla severim

Biri: ...?

Ben: Haa, yani çok güzel konuşur değil mi, öylesine güzel konuşana az rastlanır... hede hödeee yani yazıları da iyidir (toparlamaya çalışırken kızaran, moraran ben)

 

Hala aklıma geldikçe kızarıyorum. Ah İlhan İrem. Bir de Attila İlhan var tabii.

 

 

Anlamını bilmediğim halde, bir kıza şıllık dedim.

Dans ederken pantolonum yırtıldı.

Bir kızdan çıkma teklifi aldım.

En birinci iyi aile çocuğu olaraktan kerhane kelimesinin anlamını 11 ya da 12 yaşına kadar bilememek. Bu kelimeyi "kalabalık yer" gibi bir anlama sahip sanmak.(çeşitli kullanılışları algımı şaşırtmış demek)

Tüm sülalenin toplandığı evde "kerhaneye çevirdiniz burayı" demek, üstüne bunun muziplik kategorisine gireceğini düşünüp neşeli karşılıklar beklemek.

 

kenara çekilmek...

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.