filmde bill cosby oynuyor lütfen yardım edin ... SORU

K

Konuyu Açan: kaskal

19.07.2010 10:31

eski bir film 4 çocuk bit trene binerek evinden uzaklaşıyor sonra çocuklar trenden inip bir madene giriyolar maden çöküyor giriş kapanıyor çıkıştan çıkıyolar :D ve bu sırada bill cosby yani madendeki hayalet önceden bir kovboy kasabasında ölmüş birinin hayaleti işte sonra çocuklar çıktıklarında kendilerini 1880 lerde buluyolar yani zaman yolculuğu gibi bir film adında varmı bilemiyorum :D işte çocuklar banka soygununu engellemeye çalışıyor ve gazetede okuduklarına göre madendeki hayalet banka soyguncularının bankayı soyup kaçarken at arabası altında ezilerek ölen bill cosby fakir bir çiftçiymiş... onu öğreniyolar filan ve onun ölmesini engelliyolar madende hayalet filan kalmıyor sonra çocuklarda bıraktıkları yerden biniyolar trene evlerine geri dönüyolar bu film çok güzel bir filmdi lütfen yardım edin bakın bill cosby de oynuyor :D
valla bill cosbynin oynadığı bi hayalet babam vardı ama 4 çocuk falan demişsiniz ama onun konusu böyle değildi ne ki alla alla:) bende merak ettim
Oyuncuları hatırlıyorsan İMDB'den araştırabilirsin. Orada hangi oyuncunun hangi filmde oynadığı bilgisine ulaşmak kolay. Bill Cosby'nin böyle bir filmi olduğunu sanmıyorum.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL