küçültme saldırısı SORU

P

Konuyu Açan: peyk

20.08.2013 16:36

merhaba bir film daha vardı aklımda zamanında trt 80 sonlarında yayınlanmıştı fil açıkçası bilim kurgu gibi bişeydi bi ada gibi biyerde teseskop hane gibi bir bina var ve uzaydada uydusu vardı kötü adamın bu iki mekanizmasını kullanarak istedigi seyi küçültüyordu filmin basında tehtidini dünyanın anlaması için bir savaş gemisini küçültmüştü sonra ada mı yok sa ana karamı hatırlamıyorum merkezini bir adam ve bir bayandan olsan devlet ajanları gitmişti ne olyor ne bitiyor diye orralar biraz muallak ama filmin ilgiç yanı adam ile kadının kimligi ortaya çıkınca bir oyun oynuyodu kötü adam bir kare tünellerden olşan labirent gibi bir yapıya giriyodu devlet ajanı ve kötü adamın adamı ana salondada dev ekrandan kadın adama telsiz gibi bi cihazla saga kaç sola kaç gibi cevaplar verip yakalanmaması için yönlendiriyodu filmin sonunda teleskopun ve uydunun ayarlarını bozup kendi üs merkezine ışın yollamasını saglıyorlardı adam oturdugu taht koltugunda bi anda ışıga bürünüyor ve merkez küçülerek yok oluyordu film bu 70ler yada 80 başlarında çevrilmiş olabilir

filmin ana komsetti evyah çocuklar küçüldü ve çılgın hırsız daki gibi çüçültme bu şekilde ççok aradım bulamadım bi el atın saygılarımla
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL