Astronotun yerine geçen adam SORU

R

Konuyu Açan: reliferdem

04.09.2016 05:49

1999 ile 2002yılları arasında sabaha karşı öylesine Tvde izlemiş olduğum bir film küçük olduğum için cok net hatırlamıyorum

Filmden aklımda kalanlar bir adam astronot uzaya gidicek fakat sonra bir problem çıkıyor ayagı ya da gözleriyle alakalı daha sonra bu kişinin kardeşi ya da arkadaşı var bitane buna durumu açıyor üzülüyor baya bu iki karakter birbirine çok benziyor bir gece astronot denize gidip kendini boğmaya kalkıyorsonra o ikizi kadar benzettiğim adam bununla orda konuşuyor okyanusun ya da denizin ortasında tartışıyorlar felan sonra ise aklımda kalan o diğeri bu astranotun yerine geçiyor görevli kişi parmak izinden anlıyor ama çaktırmıyor çünkü görev ertelenemez en son sahne ise adam uzay mekiğinin içinde sonra havalanıyor ateş felan var adam çömelmiş duruyor elleriyle kulaklarını kapatıp,,,,,,hayal meyal bu kadar hatırlıyorum
Gattaca (1997)
Şimdi baktım adamın gözlüklü olması tekerlekli sandalye felan hepsini hatırladım 5-6 yaşlarında izlemişim kafamda boşlukları uydurmuşum biraz ondan yıllardır merak ettiğim bir soruydu çok teşekkür ederim kesinlikleGattaca
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL