Les Grandes Chaleurs filminde çalan bir şarkı SORU

themis

Konuyu Açan: themis

03.10.2011 20:20

Bu filmde mutfakta Yannick'le Naomie'nin bıçağın üzerinden uyuşturucu kullandıkları sahnede arkada çalan Fransızca bir şarkı var.Çok aradım bu şarkıyı bir aralar ama bilen çıkmadı.Şu şarkı söylendi : ''Nanette workman Donne donne'' hatta filmin sonunda kullanılan müzikler bölümünde de yazılı ve sanırım orjinal hali gibi bir şey ama ben filmde çalan slow halini çok beğendim.Bu şarkıyı bilen , bulabilecek olan ya da kendi yöntemleriyle videodan çekip çıkarabilecek bir şahsiyet var mı?

Burada 3. partta çalan şarkı -->

..Tıklayınız..
Hakikatten güzel muhabbet çevirmişin elin fransızlarıyla kardeş ehi ehi...

Damn You'ya selam söyle, Alicja aklını başına toplasın, Laurianne'de gitsin bi yüzünü yıkasın...

Les grandes chaleurs
olur iletirim selamını, evet Alicja tüm açıklamalara rağmen aynı şarkıyı vermiş ona da burdan öpücüklerimi yolluyorum, Laurianne'nin akşam yediğinden haberi yokmuş öyle dedi..

arada aklıma gelince filmi açıp dinliyordum artık dailymotiona 2 tık atar dinlerim sağol o.O

(yine defilmedeki halini şarkıcının adını ya da şarkının mp3halinibulmama yardımcı olabilecek biri varsasevinirim:) youtubeda bulunursa da olur )
çoook sağol uğraştırdım sanırım tekrar teşekkürler :) Fransızlarla boşuna uğraşmışım ne varsa bizde var :D
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL