Filmi BULAMIYORUM! :) SORU

kkedy

Konuyu Açan: kkedy

14.10.2013 15:01

Çıldırmak hatta kafayı yemek üzereyim. Daha önce izlediğim bir film için günlerdir kafa patlatıyor ama filmi bulamıyorum.

Filmin içeriğinde " İleri teknolojili bir tesisisn içinde insanlar deli gibi koşarak mil biriktiriyorlar biriktirdikleri millerle kendilerine avatar yaratıyor yarattıkları avatarları giydiriyor kıyafetlerini değiştiriyor ya da şarkı yarışmalarına katılıp camı olan odalara geçme lüksüne sahip oluyorlar. Filmde bir çocuk deli gibi koşup sevdiği kızı şarkı yarışmasına sokuyor kız yanlış hatırlamıyorsam kazanıyordu ama şarkı yarışmasını herkes ileri teknolojili her tarafı ekranlarla kaplı odalarından izliyorlar herkesin avatarı bir arada salonda oturuyor ama kişiler aslında odalarındalar hatta odalarında zıpladıklarında avatarlarıda salonda zıplıyor alkışlıyor falan çok mil biriktirenler camı olan odalara geçebiliyor ve ya başka şeyler alabiliyorlar. Hatta odalarındaki ekranlarda oynayan reklamları izlemek zorundalar reklamlar izlenmediğinde sistem gözünü aç ekrana bak diye kırmızı alarm moduna falan geçiyor . " deli bir filmdi ama kısa filmde olabilir. Tam hatırlamıyorum ama bulamıyorum.. Yardımcı olabilecek var mı ya? :)
Black mirror isminde bir dizi aradığın. ilk sezon 2. bölümü

http://www.filimadami.com/film/48499/black-mirror/

EVEEETTT :))) Teşekkür ederimmmm süpersin :)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL