Amazonlarda Geçen Bir Film SORU

M

Konuyu Açan: melin

05.10.2010 04:17

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Normal Tablo";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman";}

Amazonlarda Geçen Bir Film

Zannedersem eski bir film. Filmden hiçbir aktör aktris hatırlamıyorum zaten ünlü biri yok. En etkileyici sahneleri yazacağım aklımda kalan. Bir adam asansörde biriyle çarpışıyor sonra galiba kolyesini düşürüyor ve kolye başka birinde kalıyor vurulan birisi var fakat o kolye boynunda olduğu sürece yoğun bakımda ölmüyor asansörde gücü ya da ruhunu çarpıştığı adamdan alan kişi galiba bir iş için amazonlara gidiyor BURAYA DİKKAT zaten bu sahneden de çıkmazsa daha hiç çıkmaz. Adam bir kabile lideriyle savaşacak teke tek ölümüne kavga edecek herkes şehirli adama yenilir gözüyle bakıyor ama yoğun bakımdaki adamın gücü onla ve kaplan ruhunu taşıyan adamın vuruşları kavga ettiği kişide kaplan pençesi gibi iz bırakıp yara açıyor. Filmde zaten sürekli siyah bir kaplan ya da puma adamı takip ediyor karışık anlattım ama tavsiye üzerine üye olduğum bu sitede çok cin varmış umarım bulunur. Filmkolik biri zaten bu filmi izlediyse hatırlar kilit sahneler asansörde çarpışan şehirli bir adam ile bir amazon yerlisi, şehirli adamın kabile lideri ile kavgası ve siyah bir kaplan ya da puma, yaşlı amazon yerlisinin hastanede iken ruhunu ya da gücünü aktarıp şehirli adamı kötü kabile liderine karşı kazandırması ancak filmi izleyen biri hatırlar rastgele.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL