bi kız resim çiziyodu arkadaşıyla arası bozuluyodu SORU

A

Konuyu Açan: azo9azo9

11.06.2014 18:33

iki tane kız arkadaş vardı aynı okula gidiorlardı galiba .Okulda resim yarışması düzenliyorlardı arkadaşların ikiside heralde katılıyorlardı yarışmaya öteki kız diğer kızı kıskanıp ona küsüyodu diğer kızda bu resim bizim arkadaşlığımızı bozamazmı ne öyle bişey dedi resmi ortadan ikiye yırttı
filmi ne zaman izlediniz? tahmini filmin yapım yılı? türü? oyuncuların kimlere benzediği? vb.?
2000 li yılların filmiydi tam olarak hatırlayamıyorum 2000 2006 arası olabilir malesef oyuncularınıda hatırlayamıyorum:( ama kız gece çizidu resmi heralde bi kale mi köprü ne çiziyodu hatta penceresinden bakıpta çiziyodu daha öncede bir sürü şeyin resmini çiziyodu deniyodu kedi resmi falan çiziyodu ama beğenmiyodu en son işte kalemi köprümü bi yapıyı çiziyodu cevap verdiğiniz içinde teşekkürler:)
rica ederim ama daha bir yardımım dokunmadı bu arada filmin türü nedir? olası film listesi çıkarmam için lazım olacak dram,komedi,romantik,gerilim,bilimkurgu,macera,korku,gerilim, vb.?? ayrıca bahsettiğiniz soruda iki kız öğrencinin okul seviyesi nedir? lise,üniversite,ortaokul vb?
lise veya orta okul olabilir üniversitede değildi filmin türü komedi değildi dram macera aile türü bi film olabilir
çok teşekkür ederim malesef bunlar değil:( yinede sağolun:)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL