Özel Suare : Inside Llewyn Davis (Sen Şarkılarını Söyle)

sizleri burada görmek güzel oldu bence de. önümüzdeki suarelerde filmleri tartışalım yahu. yapıyoruz altına yorumumuzu kaçıp gidiyoruz. sevdik de neyi sevdik o detayı konuşsak etsek olmaz mı. az kişi izliyoruz hep zaten gelin de filmi iredeleyelim(:
Kınaception olmuş Metin :)

Emre senle ben suare filmi izlemiş olduk fena mı yani? :)
öneren arkadaşı kınayan arkadaşı kınayan arkadaşı saygıyla selamlıyoruz :)
Emre Eda'ya laf söylemeyemezsin. sen bileydin de sen seçeydin öyleyse(:
Ben filmi öneren arkadaşı açık ne net bir şekilde kınıyorum :) Coen filmografisine yakışmayacak bir film çıkmış ortaya. Diyaloglar açık bir şekilde ben bir Coen filmi diye bağırsa bile hem filmin akıcılığı, hem konu bütünlüğü açısından bende hayal kırıklığı yarattı. Filmin müziklerine gelince, aslında folk sevdiğim bir tür ama bende filmde çalan parçaları beğenmedim.
öneren arkadası kınayanı bız de kınıyoruz :)
Öneren arkadaşın ne suçu var Eda? (: olsun. İzledik işte. Senin haftandı. Sana laf eden karşısında beni bulur(:

Haklısın esmeralda jüri özel ödülü alması bir şey göstermez. İşte almış ya dedim ben sanattan anlamıyorum(: Müzikler beni de içine çekmedi ki ben folk müziğe pek yabancı sayılmam bob dylan dinlerim ara ara. sevemedim hikayeyi kurguyu.
Filmin ayıbı yeşil, biz elitliği de çok iyi biliriz çünkü :) öneren arkadaşı kınıyorum :p
evet yesıl jurı buyuk odulu almıstı...

ama o odulu almıs olması cok ıyı bır fılm oldugu anlamına gelme tabi..

ben de fılmın ıcıne gıremedım..karakterler biraz zayıftı..hatta müziği anlatan bir film oldugu halde çok kotu müzikler secilmişti.. çalan müzikler bile keyif vermedi
sanırım filmi pek sevmedik sevenimiz var mı? cannes da jüri özel ödülü mü almıştı bu film? Demiştim ben esmeralda elit deilim sanattan anlamıyorum ya:(
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL