bu filmi bulmalıyım!! SORU

F

Konuyu Açan: fesleenn

16.09.2009 07:11

selam arkadaşlar,bu filmi nereyse 10 yıl önce izlemiştim sanırım show tv de yayınlanmıştı ama kesin bilgiler yok.konusu şöyledir;on yaşlarında bir erkek çocuğu vardır ve bunun üç dört tane arkadaşı bulunur.çocuğun evinin yakınlarında eski köşk gibi ev vardır ve içinde yaşayanlar kendilerini pek göstermezler ve etrafta kötü olarak adlandırılır.Bir gün bu çocuk ve bir kaç arkadaşı eve girerler amaçları eve hapsedilen kız arkadaşını kurtarmaktır ve ev gariptir(filmin asıl anlaşılan noktası burasıdır ve film olabildiğine gizemli birazda fantastiktir!) evin duvarları gizli bölmelerle çevrilir mesela mutfak dolaplarının içine girildiğinde duvarların iç kısmına giriş yapılır ya da duvarlardaki tahta süslemeler ittirildiğinde duvara girilir ve çocuklar evdeki kötü ev sahiplerinden bu şekilde saklanırlar.Evin bodrum katında da bir sürü insan esir tutuluyordur.Filmin sonu mutlu sonla biter çocuklar onca kaçışmadan sonra evden dışarı çıkabilmiş kızı ve esirleri kurtarabilmiştir.Lütfen bilen varsa bi iki şey yazsın.Çok saolun.
the people under the stairs (merdiven altındakiler)

http://www.filimadami.com/The-People-Under-the-Stairs-2265.html
işte bu filmdir. Çok çok teşekkürler.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL