Belirsiz Gece Suare - 26. Hafta: The Guitar

fikir güzel ama çok yüzeysel bir film olmuş.hasta bir insanın son dönemlerinde her istediğini yapıyor olması evet güzelde başka bişey yok.vasat bir film olmuş maalesef.yinede teşekkür edelim essam beye :)
Themishiç öyle şeyler sokma kafana:) biz böyle şeyleri sıkıntı etmeyiz. hem film etkinliği yapar hemde bol bol gevezelik ederiz. daha ısınamadık, hele bir ısınalım ''amma gevezelermiş bunlar'' dediğini duyar gibiyim şimdiden:) ayrıca suarelere hem izleme hem öneri hemde oy kullanarak katılırsan memnun oluruz:)
slavesusar , ahh teklifin beni cezbetti açıkçası demek artılarından vereceksin öyle mesudum ki :D ama olmaz onların her birinin hatırası vardır alamam o.O

nickim_kac_karakter , onur konuğu mu ben mi, mahcup oldum şimdi bak :)) muaf tutulma fikri bana da çok iyi olur gibime geldi :D yaa bakmayın ders çalışmaya başladığım da yok ama ruhsal bir buhran içindeyim öyle değişik bir hallerdeyim sadece :))

suare moderratörü Essam'a da konunun dağılmasana yol açan olduğum için özürlerimi ileteyim kusura bakmayasın :))
themis seni onur konuğumuz olarak kabul etsek,artı eksi işinden seni bu dönem muaf tutsak çok iyi olur gibime geldi nedense:) her zaman,her suarede bekleriz:).essam dostum,bu arada senin filmin seçildiği için bu suarenin moderatörü olduğunu hatırlatırım:) kızıştır biraz ortalığı:)
"iyi olanı karşılamak içinde hazırlıklı olmalıyız her zaman." essamım bu lafı tuttum bravo bravo :))

yalnız aramıza yeni katılan arkadaşı da korkutup kaçırdık ya bize de bravo :) themis gelseydin yaa ekibin en çalışkanı olarak sana artılarımdan verirdim ben :P
bilemedim kırıldı bir kere şevkim çocukluk dönemi yaralarımı açtın bir kere :P

peki ben en azından ilgimi çeken bir film olursa izleyip arada gelip yorum iliştiririm :D

neyse film yorumları gelecek şimdi başlığı işgal etmeyeyim kolay gelsin size :D
hiç şevkin kırılmasın yaa, işin esprisi o :):) eksi dediğin nedir ki :P katıl da, gerekse fırsat buldukça katıl :)
ilkokul dönemindeki ödev yapmayınca yenen moral bozucu eksiler yüzünden inek öğrenci profiline girmek zorunda kalan bir şahsiyet olarak iki kere düşünmem gerektiği kanısındayım :D

İşin şakası tabi de dersler filan bir de final dönemi gelecek son yıl telaşı da var pek verimli bir suare üyesi olamam diye şey ettim : )) neyse arada gözlemci olarak filan katılırım izninizle tabi :D
Themis, o artılar eksiler hiç etkilemesin =) şahsen filmi izlerken ruh hali, heves, zaman ve başka etkiler rol oynamaktadır. Önemli olan keyif almak.
vallahi Themis, filmi izlemeyenlere-izleyipte ufak bir yorum yapmayana nickim_kac_karakter adlı arkadaş yapıştırıyor eksiyi :):) ona göre iyi düşün bak :)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL