En Çok İstediğiniz Şeyler

biraz uçuk olacak ama :) david lynch filminde oynamak
'o' nu anlamak
Büyük bir deprem olması ve insanların sokaklarda kaçışmasını izlemek..
Haha orada yiyeceğimiz gaz ya sinek ilacı olur ya da tarım ilacı:)
bro orda tadmayalım dibine vururuz sonra benim ağza ne zaman değse dibine vuruyorum :D:D:D tadamıyorum ben bide çadır kuruyoz die bizi gazlamasınlar sabah 5 te :D
Şarap tadım günleri var saati belli değil. Zaten 10 tl ye şarap var bedava gibi:) Olmadı otobüsle gideriz ne olacak çadırını al kur Ayazma plajına:) Biz her sene geziyle gideriz ma geziden kopup kendi başımıza tkılırız. Motor olayı dediğin gibi meşakatli şimdilik:)
kaede olum aldık motoru diyelim simdi bunun birde giyisisi var bro 3 000 tl den başlıo ama işte neden almamız lazım 120 ile azımızın üstüne uçsak birsey olmuo adam bundan alırsak bizimkiler he der kesin aynen sarap ikram ediolar genelde güzelde işte sabah 10 da ikram etmeleri adamı bitirio :D tıkandık istanbulda anasını satim
bb king. Ben de çok motor istiyorum ama abim bir kere kahve falında benim motor kazası yapacağımı duymuş:D Ne alakaysa aldırmıyorlar bana da yoksa cross motor istiyorum ben de. Bozcaada'nın şarapı çok iyi gelirseniz gideriz içeriz, Küçükkuyu-Çanakkale arası her yer çok güzel. Denizi çok soğuktur ve akıntı vardır. Ama çok da temiz yerler. Daha yerleşimin olmadığı yerlerden.
bitane motorum olsaydı tam süper olucaktı kac yasıma geldim motordan bir kere uctum diye bizimkiler hala motor aldırmıolar bana ama scooter istemion lan ben scooter al diyolar napcam scooterı 250cc bi kawazaki alim dom yok olmaz hem motorla ayvacığada gelirim kaede ayvacıkın insanları ne içiyor arkadas ya heryerde sarap ikram ediyolar sabah 10 da bile ya :D cok güzel yer ama
Kazdağları Balıkesir'den Çanakkale'ye kadar (Ayvacık-Assos''a kadar uzanıyor Geyikli ve Ayvacık çok yakın zaten) Havlayankuzu'ya da tavsiye etmiştim bu tarafları filim ahalisi olarak gelin bekleriz:)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL