Yönetmen
|
Martin Campbell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dan Twine
News Reporting Camera Operator (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Ses Mikseri
|
Paul Paragon
, Gareth John
|
Başlık Tasarımı
|
Yuanchen Jiang
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Lizzie Osborne
|
Yetkili Finans Sorumlusu
|
Kirby Adams
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Cheryl Mitchell
|
Baş Kuaför
|
Cheryl Mitchell
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Megan Huitema
|
Birim Yöneticisi
|
Alex Darby
, Bruno Cassoni
|
1. Yardımcı Editör
|
Warren Hickman
, Ron Chan
|
Yangın Teknisyeni
|
Joe White
, Toby Stewart
|
VFX Editörü
|
Simon Gretton
|
Protez Tasarımcısı
|
Glen P. Griffin
|
Kast Asistanı
|
Jemima McWilliams
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Colleen Morris
|
Silah Danışmanı
|
Tom Ralphs
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Maxine Zhang
, Dan John
, Sarah Mooney
, Pandora Showan
|
Yapım Yöneticisi
|
Sara Desmond
|
Müzik Süpervizörü
|
Jason Markey
|
Ses efektleri Editörü
|
Randy Torres
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Laura Ng
, Agis Pyrlis
|
Baş Ressam
|
Jamie Shelley
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Fern Hodgson
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Paul Round
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lucy Hellier
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Barney Shakespeare
, Catherine Laine
|
Teknik Ressam
|
Sara Taddei
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Drew Jones
, Robert Vassie
|
Elektrikçi
|
Roy Rowland
, Steve Casey
, Ricky Payne
, Darren O'Leary
|
Set
|
Craig Shiels
, Peter Hayley-Barker
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Lee Knight
|
Video Assist Operatörü
|
Chris Cavanagh
|
Işık Şefi
|
John Attwood
|
1. Kamera Asistanı
|
Chaz Lyon
|
İlave Kamera
|
Carlos De Carvalho
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Oliver Loncraine
|
Set Fotoğrafçısı
|
Christopher Raphael
|
Steadicam Operatörü
|
Peter Robertson
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Jeremy Braben
|
Teçhizat Sorumlusu
|
David Appleby
|
Müzik Editörü
|
Mary Parker
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
, Max Huang
, James Grogan
, Amy Stares
, Weitao Wang
|
Yardımcı Dublör
|
Peter Pedrero
|
Yardımcı Editör
|
Irene Yin-Ki Au
|
Yer Seçici
|
Joshua Benedetti
|
Işık Teçhizat Süpervizörü
|
Stephen Delahunt
|
Kuaför
|
Yu Ting Sun
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Hank Liu
|
VFX Sanatçısı
|
Barney Curnow
|
Ses Kayıtçısı
|
Victor Mercader
|
Ses Editörü
|
Victor Mercader
|
Yardımcı Yönetmen
|
Chang Yu Pang
|
2B Sorumlusu
|
Marc Hutchings
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Cliff Martinez
|
Butafor
|
Ray McNeill
|
Editör
|
Angela M. Catanzaro
|
Ses
|
Mark Coffey
, Mitch Dorf
, Tom Harrison
, David Jobe
, Gareth John
, David Levy
, Dave McMoyler
, Victor Mercader
, Scott Millan
, Michael Miller
, Chris Navarro
, Paul Paragon
, Michelle Pazer
, Darren Polish
, Gregg Rudloff
, Alicia Stevenson
, Jon Title
, Randy Torres
, Drew Webster
|
İkinci Birim
|
Tom Browne
, Richard Goodwin
, Dan John
, Catherine Laine
, Jamie Marshall
, Sarah Mooney
, Chang Yu Pang
, Barney Shakespeare
, Maxine Zhang
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kirby Adams
, John A. Amicarella
, Sara Desmond
, D. Scott Lumpkin
, Alex Darby
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ann Fenton
, Maureen Hetherington
, Jane Logan
, Cheryl Mitchell
, Nora Robertson
, Maralyn Sherman
, Glen P. Griffin
, Chris Lyons
, Denise Stocker
|
Kostüm Tasarımı
|
Alex Bovaird
|
Yapım Sanatçısı
|
Alex Cameron
|
Sinematografi
|
David Tattersall
|
Müzik
|
Cliff Martinez
, Peter G. Adams
, Lauren Danielak
, Thorsten Laewe
, Jason Markey
, Mary Parker
, Gregory Tripi
|
Üretim Hizmetleri
|
Oren Aviv
, Philip Button
, Jackie Chan
, Fenglei Chen
, Cary Cheng
, Adam Fogelson
, Wayne Marc Godfrey
, Defu Jiang
, Penny Jiang
, Claire Kupchak
, Arnaud Lannic
, Stephen Leather
, Zhao Lei
, Dave Li
, Karl Li
, Xinxuan Liu
, D. Scott Lumpkin
, David Marconi
, Jamie Marshall
, Heman Peng
, Jianhong Qi
, Arthur M. Sarkissian
, Cathy Schulman
, Robert Simonds
, Joe Tam
, Donald Tang
, Wang Zhongjun
, Wang Zhonglei
, Andrew Warren
, April Ye
, John Zeng
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Goodwin
, Tom Browne
|
Roman
|
Stephen Leather
|
Görüntü Yönetmeni
|
David Tattersall
|
Sanat Yönetimi
|
Elizabeth Boller
, Rebecca Milton
, Tom Weaving
, Lauren Briggs-Miller
, Nick Dent
, Kaush Bharti
, Tony Chance
, Josephine Farr
, Kevin Harris
, Ray McNeill
, Garry Moore
, Laura Ng
, Anthony Noble
, Elizabeth Osborne
, Russell Oxley
, Agis Pyrlis
, Jamie Shelley
, Sara Taddei
, Niko Vilaivongs
, Ian Whiteford
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alex Cameron
|
Eş Yapımcı
|
Andrew Warren
|
Ortak Yapımcı
|
Arnaud Lannic
, Stephen Leather
|
Dublörler
|
Brahim Achabbakhe
, Guiomar Alonso
, Mark Archer
, Dani Biernat
, Thomas Billings
, Ulrik Bruchholz
, Katy Bullock
, Tracy Caudle
, Nick Chopping
, Jonathan Cohen
, Graeme Crowther
, Levan Doran
, Bradley Farmer
, Elaine Ford
, David Forman
, Dean Forster
, Amanda Foster
, David Garrick
, Frank Henson
, Adam Horton
, Rob Hunt
, Ian Kay
, Paul Kennington
, Paul Kulik
, Mathis Landwehr
, Andy Lister
, Phil Lonergan
, Shijia Lü
, Russell MacLeod
, Temur Mamisashvili
, Tina Maskell
, Adrian McGaw
, Belinda McGinley
, Kye Mckee
, Jo McLaren
, Andy Merchant
, Lee Millham
, Brian Nickels
, James O'Donnell
, Sam Parham
, Peter Pedrero
, Martin Pemberton
, Greg Powell
, Tilly Powell
, Daniel Rawlins
, Alli Ryan
, Weiwei Si
, Matthew Stirling
, Mens-Sana Tamakloe
, Rocky Taylor
, Roy Taylor
, Vi-Dan Tran
, Luke Tumber
, Tony van Silva
, Calvin Warrington-Heasman
, Donna Williams
, Yin Chunxiong
, Karanja Yorke
, Thomas Hacikoglu
, Krystof Hansbury
, Andy Mihalache
, Amy Stares
, Vincent Tsang
, James Grogan
, Annabel Wood
, Joe Watts
, Bill Davey
, Kevin Mathews
, You Jingda
, Zirui Cao
, Martin Vose
, Jerry Bagysyao
, Jacky Chantachaem
, Guobin Che
, Xiaolui Dai
, Louis Davis
, JianDang Ding
, Qiang Gao
, Ligong Guo
, Rob Hayns
, Tidd James
, Zhen Jia
, Matt Kay
, In-Seob Le
, Xinlu Li
, Shengjie Ren
, John Tannen
, Ke Wang
, Yuefao Wang
, Helong Xiao
, Hao Xu
, Wentao Xu
, Jiafei You
, Shuangmin Yuan
, Chenglin Zhang
, Penghui Zhao
, Jenny Zheng
, Ruzhi Zheng
, David Williams
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Nick Dent
|
Yönetici yapımcı
|
David Marconi
, Oren Aviv
, Robert Simonds
, Wang Zhonglei
, Wang Zhongjun
, Heman Peng
, Adam Fogelson
, Donald Tang
, Joe Tam
, Penny Jiang
, Philip Button
, Fenglei Chen
, Defu Jiang
, Zhao Lei
, Dave Li
, Xinxuan Liu
, Sunny Sun
, April Ye
|
Senaryo
|
David Marconi
|
Yapımcı
|
Cathy Schulman
, Jackie Chan
, Arthur M. Sarkissian
, D. Scott Lumpkin
, Jamie Marshall
, Wayne Marc Godfrey
, Jianhong Qi
, Claire Kupchak
, John Zeng
|
Set Dekorasyon
|
Malcolm Stone
|
Oyuncu Seçimi
|
Debbie McWilliams
, Terri Douglas
, Lucy Hellier
, Jemima McWilliams
|
Özel Efektler
|
Paul Gorrie
, Mike Kelt
, Bernard Newton
, David Rigley-Williamson
, Toby Stewart
, Joe White
|
Görsel Efektler
|
Lionel Estivill
, Elysia Greening
, Simon Gretton
, Ivan Grozev
, Fern Hodgson
, Adam Hopper
, Kent Houston
, Marc Hutchings
, Drew Jones
, Hadrien Malinjod
, Nikul Patel
, Chandraji Tharanga Rajakaruna
, Paul Round
, Foad Shah
, Robert Vassie
, Gianluca Vecchio
, Chris Wilson
, Paul Alexander Gill
|
Kamera Teknisyeni
|
Peter Ayriss
, Alex Bender
, Jeremy Braben
, Ross Busby
, Steve Casey
, Chris Cavanagh
, Jim Crowther
, Carlos De Carvalho
, Galo Dominguez
, Sam Donaghy-Bell
, Harry Gamble
, Karina Genis
, Alan Hall
, Alistair King
, Lee Knight
, Oliver Loncraine
, Chaz Lyon
, Max MacGechan
, Darren O'Leary
, Robert Palmer
, Ricky Payne
, Christopher Raphael
, Joe Steel
, Chris Tann
, Glyn Williams
, Harry Young-Jamieson
, Jay Patel
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Terri Douglas
|
Saç Tasarımcısı
|
Maralyn Sherman
|
Sahne Sanatçısı
|
Russell Oxley
|
Diyalog Editörü
|
Michelle Pazer
|
Yeşil Sorumlusu
|
Ian Whiteford
|
Baş Kostümcü
|
Ian Foweraker
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Tom Harrison
, Mark Coffey
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jon Title
, Dave McMoyler
|
Ses Tasarımcısı
|
Jon Title
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gregg Rudloff
, Scott Millan
, Drew Webster
|
Yapım Koordinatörü
|
Rachel Weng
, Samantha Black
|
İlave Müzik
|
Gregory Tripi
, Peter G. Adams
, Thorsten Laewe
, Islam Sabri
|
Kostüm Sorumlusu
|
Anne T. Delaney
, Ian Foweraker
, Nigel Hyams
, Lisa Mitton
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
D. Scott Lumpkin
|
Görsel Efektler Tasarım Danışmanı
|
Kent Houston
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
John A. Amicarella
|
Dövüş Koreografı
|
Han Kwan-Hua
|
Teşekkürler
|
James Alexander Waller
|
Diğer
|
David Marconi
, Stephen Leather
|
Diğer
|
Samantha Black
, Jennifer Zolten Freed
, Roberto Gomez Martin
, Brendan Gunn
, Robert Havill
, Christian Holden
, Moira Houlihan
, Kylan Huacuja
, Megan Huitema
, Yuanchen Jiang
, Liam McCartney
, Rachel McLean
, Steve Morphew
, Jasmin Morrison
, Paul Pattison
, Tom Ralphs
, Rachel Rath
, Ryan Robertson
, Cristín Ruddy
, Iris K. Shim
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Nadia Townsend
, Diana C. Weng
, Rachel Weng
, ViviAnn Yee
, Paula J. Newman
, Kevin Marron
, Catherine Freeman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jimmy Carruthers
, Paul Deluce
, Ted Leaning
|
Senaryo Süpervizörü
|
Elizabeth West
, Jordan Campbell
|
Mekan Yöneticisi
|
Julian Bivol
, Matt Craufurd
, Michael Harm
, Felix Pyne
, Lee Robertson
, Jon Roper
, Emma Woodcock
|
Editoryal Hizmetler
|
Nicholas Hasson
, Warren Hickman
, Skip Kimball
, Maikel Popic
, Colleen Rafferty
, Mark Sahagun
, Denise Woodgerd
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Maralyn Sherman
|
Genel
|
Alex Bovaird
, Thomas Hacikoglu
, Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
, Jamie Marshall
, Mitch Dorf
, Niko Vilaivongs
, Nicholas Hasson
, Kaush Bharti
, Mark Sahagun
, Nora Robertson
, Chris Navarro
, Anthony Noble
, Michael Miller
, Skip Kimball
, Chris Wilson
, Garry Moore
, Tony Chance
, Chris Lyons
, Ivan Grozev
, Liam McCartney
, David Jobe
, Ann Fenton
, Denise Stocker
, Denise Woodgerd
, Lauren Danielak
, Foad Shah
, Maureen Hetherington
, Gianluca Vecchio
, Jane Logan
, Jon Roper
, Adam Hopper
, David Rigley-Williamson
, Matt Craufurd
, Helen Jauregui
, Lionel Estivill
, Maikel Popic
, Elysia Greening
, Julian Bivol
, Hadrien Malinjod
, Josephine Farr
, Felix Pyne
, Roger Rosa
, Jodie Al-Saiegh
, Jeff Levy
, Matt Loader
, Emily Pooley
, Meng Jun Ma
, Wei Shi
, Daobin Weng
, Mark Almond
, Andy Challis
, Kevin Day
, Rebecca Blake
, Steve Harris
, Nathan Dubin
, Nathan Chidgey
, Mark Bradley
, Benjamin Conner
, Christiant D'Alberto
, Will Jones
, Danit Klibansky
, Chiara Talarico
, Julia Tomlinson
, Bryony Preen
, Robert Palmer
, Peter Robertson
, Alan Hall
, Lee Millham
, Peter Ayriss
, Jim Crowther
, Harry Gamble
, Alex Bender
, Sam Donaghy-Bell
, Joe Steel
, Alistair King
, Ross Busby
, Paul Kulik
, Harry Young-Jamieson
, Max MacGechan
, Karina Genis
, Jay Patel
, Haiqi Wang
, Andy Mihalache
, Angela M. Catanzaro
|