Yönetmen
|
Sally Potter
|
Senarist
|
Sally Potter
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Yöneticisi
|
Karl Liegis
|
Dublörler Koordinatörü
|
Marc Cass
|
Editoryal Hizmetler
|
Fiorenza Bagnariol
, Lucie Barbier
, Greg Fisher
, Chris Francis
, Dan Helme
, Jonas Jangvad
, François Kamffer
, Todd Kleparski
, Gavin McCarron
, Claire McGrane
, Laura Metcalfe
, Alex Seery
, Stefan Sonnenfeld
|
Mekan Yöneticisi
|
Ben O'Farrell
, Stephen Parker
, Eduardo Rodrigalvarez
, Charlotte Wright
|
Müzik
|
Matt Biffa
, Ciara Elwis
, Fred Frith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Hannah Kenneally-Muir
, Cheryl Leigh
|
Diğer
|
Hashim Alsaraf
, Reno Antoniades
, Anne Berger
, Lucine Canel
, Stella Corradi
, Emma Davie
, Nicola Dove
, Marilyn Goldsworthy
, Mick Hurrell
, Anna Jancsó
, Steve Joberns
, Shanet Lewis
, Michael Manzi
, Charles McDonald
, Keeley Naylor
, Daniel Rogers
, Trevor Smith
, Kate Stonehill
, Antony Swiatek
, Kok-yee Yau
|
Dublörler
|
Marc Cass
|
Teşekkürler
|
Matthew Baker
, Claire Best
, Rosa Bosch
, Julie Christie
, Isabelle Georgeaux
, Antonia Pollak
, Rosa Romero
, Bart Walker
, Peter Watson
, Scott Wexler
|
Eş Yapımcı
|
Heidi Levitt
, Michael Manzi
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jean-Paul Mugel
|
Set Fotoğrafçısı
|
Nicola Dove
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Eddie Simonsen
, Anne Jensen
, Valerio Brini
, Ihor Kaniuk
|
Ses efektleri Editörü
|
Niels Arild Nielsen
|
Müzik Süpervizörü
|
Matt Biffa
|
Kamera Teknisyeni
|
Andrew Bailey
, Harry Bennett-Snewin
, Delroy Burley
, Andy Cole
, Paul Cronin
, Nicola Dove
, James Foreman
, Denis Garnier
, Tino Liverton
, James Malamatinas
, Jim Philpott
, Anastasia Romanchuka
, Fran Weston
, Daniel Wombwell
|
Set Yapımcısı
|
Alice Dawson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie D. Allen
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Alex Currie-Clark
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Adam Lock
|
Boom Operatörü
|
Damien Luquet
|
Başlık Tasarımı
|
Luciano Vittori Jr.
|
Yardımcı Müzik Sorumlusu
|
Ciara Elwis
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Paulina Rzeszowska
|
Marangoz
|
Marc Ashmore
|
Yapım Muhasebecisi
|
Marilyn Goldsworthy
|
Ortak Yapımcı
|
Anna Jancsó
|
Teknik Ressam
|
Maud Gircourt
|
Kostüm Sorumlusu
|
Beth Gillman
|
Özel Efektler
|
Scott McIntyre
, Eddy Popplewell
|
Yapımcı
|
Christopher Sheppard
, Kurban Kassam
|
Sanat Yönetimi
|
Rebecca Alleway
, Marc Ashmore
, Andrea Bond
, Satarupa Bradley
, Nick Dilworth
, Stu Livingston
, Jono Moles
, Lucy Moles
, Marcus Murray
, Barnaby Papworth
, Paulina Rzeszowska
, Greer Whitewick
|
Yönetici yapımcı
|
Jim Reeve
, Robert Halmi Jr.
, John Giwa-Amu
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Piers Hampton
, Martin Madsen
|
Işık Şefi
|
Andy Cole
|
Kameraman
|
Denis Garnier
|
Yer Seçici
|
Ben O'Farrell
|
Yapım Koordinatörü
|
Hussain Ahmed
|
Görüntü Yönetmeni
|
Alexey Rodionov
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott McIntyre
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Carlos Conti
|
Hikaye Editörü
|
Walter Donohue
|
Set
|
Jim Philpott
|
Set Dekorasyon
|
Alice Felton
|
Editör
|
Anders Refn
, Emilie Orsini
|
Kostüm Tasarımı
|
Jane Petrie
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Eddie Simonsen
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Naomi Donne
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Morten Sylvest Arnoldus
|
Görsel Efektler
|
Asger Mortensen
, Alan Church
, Dan Dirckinck-Holmfeld
, Piers Hampton
, Martin Madsen
, Mia Bang Stenberg
, Luciano Vittori Jr.
, Thomas Øhlenschlæger
|
Üretim Hizmetleri
|
Alice Dawson
, John Giwa-Amu
, Robert Halmi Jr.
, Kurban Kassam
, Heidi Levitt
, Michael Manzi
, Jim Reeve
, Christopher Sheppard
|
Sinematografi
|
Alexey Rodionov
|
Oyuncu Seçimi
|
Irene Lamb
, Heidi Levitt
|
Yapım Sanatçısı
|
Carlos Conti
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rebecca Cole
, Faye De Bremaeker
, Naomi Donne
, Debbi Salmon
|
Operasyon Yöneticisi
|
Karl Liegis
|
İkinci Birim
|
Jamie D. Allen
, Alex Currie-Clark
, Adam Lock
|
Ses
|
Morgane Annic-Nony
, Niels Arild Nielsen
, Kevin Bavnhøj
, Valerio Brini
, Laurent Chassaigne
, Anne Jensen
, Ihor Kaniuk
, Damien Luquet
, Jean-Paul Mugel
, Julien Naudin
, Eddie Simonsen
|
Genel
|
Kevin Bavnhøj
, Debbi Salmon
, Rebecca Cole
, Faye De Bremaeker
, Harry Bennett-Snewin
, Julien Naudin
, Eddy Popplewell
, Jonas Jangvad
, Thomas Øhlenschlæger
, Dan Dirckinck-Holmfeld
, Andrea Marcovecchio
, Jono Moles
, Kok-yee Yau
, Laurent Chassaigne
, Lucie Barbier
, Sune Reinhardt Fogtmann
, Ihor Kaniuk
, Jo Stobbs
, Mia Bang Stenberg
, Diana Queirós
, Hollie Hurrell
, Emilie Orsini
, Anders Refn
, Kevin Day
|