7.1

74 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (21.704 OY)

Süre

1 Saat 36 Dk.

Ülke

Avustralya

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Birbirinden kısmen bağımsız aynı mahalle erbabı çiftlerin, özel hayatlarını (daha çok seks yaşantılarını) mercek altına alan, Seks, tutku, tabu, sevgi, en gizli fantezileri üzerine kurulu bir durum komedisi.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@baknedeycem yazdı...

Pzt, 21 Mar 2016, 21:55 (2 yıl önce)

  Sam ve Monica'nın sahnelerinde dikkat kedilerek izlediğim film. Sanırım bazı durumlarda hiç duymamak ya da bilmemek en iyisi diyerek kapanışı yapmış yönetmen. Olabilir mi? Yani.

@essam yazdı...

Per, 09 Tem 2015, 15:53 (3 yıl önce)

8 / 10

cinsellik, fantaziler bir yana, insanlığın her zaman en büyük düşmanı iletişim eksikliği olmuştur. düşünebiliyor ve konuşabiliyor olmamıza rağmen en basit konularda bile ya konuşmayız ya da yüzeysel konuşuruz. bu nedenle insanlar birbirlerini ya anlamaz ya da yüzeysel kaldığı için yanlış anlar. farklı karakterler kullanılarak harmanlanmış, kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren, izlemesi kolay ama bir o kadar da iyi bir film olmuş bence.

@broken yazdı...

Sal, 23 Haz 2015, 15:05 (3 yıl önce)

7 / 10

fantezilerin zorluğu hakkında beni düşüncelere sevk eden basit ama güzel işlenmiş, sonu olmamış film. düşünceleri biraz açmam gerekirse      tecavüz fantezisi mesela.. aslında zaten film içi konuştular, tecavüz olgusuna ters. bunların psikolojisi herhalde birkaç dakikalığına müthiş bir zayıflık tatmak. biraz okuduğumda günahın sorumluluğunu almamak düşüncesi etkili deniyor fakat bu her durumu açıklayamadığı için kendisini cezalandırma isteği sanki daha mantıklı geldi bana. bu arada bu fanteziyi canlandıran ablanın sevgilisi dizinin yaratıcısı imiş aynı zamanda. sahneleri pek iyi değildi ama otopark sahnesinde ters köşe oldum aslında. çünkü ben merak ediyordum fantezi gerçekleşmesi durumunda sonuçları ne olacak diye ama tabi dizi felsefeden çok komik olmaya çalışıyor. o yüzden yargılamadım. uyku olayı ise çok üzücü. adamın evden giderken söyledikleri, tek mutlu olduğu anların uyumadığı zamanlar olduğu ve diğer kalan zamanda da çalışmaya çalışıp kovulması vs. ağlama olayı ise saçma geldi bana eğer kurgu yoksa orada. kadın bildiğin nemfomanyak. gözyaşı görünce dayanamıyor, hayır kendini engelleme dürtüsü gerçekten yok mu bu kişilerde anlamadım. adamın babasını, köpeğini, kendini ve sonunda da bebeğini kullandın bu uğurda.. kabus gibi gerçekten. role playing olayı olmamış bir tek çünkü kadın bir başta etkilendi sonra kaldı öyle. adamın resmen role playinge fantezisi varmış, seks önemli değil psikopat için. ve elbette gördüğüm en güzel telefon konuşması.. sırf o sahneler için bile 7 veririm filme.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

The Little Death filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Little Death filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Little Death filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları