Yönetmen
|
François Girard
|
Senarist
|
Ben Ripley
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
Jarod Becker
, Eric Brenner
, Darrel Casalino
|
Yapım Sanatçısı
|
Jane Musky
|
Işık Asistanı
|
Brooks Toran
|
Kostüm Sorumlusu
|
Natalie Arango
, Lainie Anderson
, Melissa Mittereder
|
1. Yardımcı Editör
|
Mathieu Berube
|
Yardımcı Editör
|
Laura Bougot
, Stéphanie Vaillancourt
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Hartel
, Frank Trotta Jr.
|
Müzik Editörü
|
Martin Laniel
, Guy Pelletier
|
Kondüktör
|
Fernando Malvar-Ruiz
|
Senaryo Süpervizörü
|
Renee Burke
|
Yapım Koordinatörü
|
Kelly R. Tenney
|
Üretim Hizmetleri
|
Carol Baum
, Jarod Becker
, Eric Brenner
, Judy Cairo
, Darrel Casalino
, Jane Goldenring
, Hugo Grumbar
, Grant Guthrie
, Carole Peterman
, Ben Ripley
, Michael A. Simpson
, Jeff Steen
, Guirec van Slingelandt
|
Sinematografi
|
David Franco
|
Makyaj Sorumlusu
|
Mandy Bisesti
, Amy L. Forsythe
, Sarah Hindsgaul
, Kristen Kiyan
, Krystal Phillips
, Layna Roberts
, Cynthia Vanis
|
Müzik
|
Brian Byrne
, François Girard
, Martin Laniel
, Fernando Malvar-Ruiz
, Guy Pelletier
|
Operasyon Yöneticisi
|
George Jardon
, Mark Jarrett
, Carole Peterman
|
İkinci Birim
|
Luke Crawford
|
Ses
|
Bertrand Duranleau
, Natalie Fleurant
, Samuel Gagnon-Thibodeau
, Bernard Gariépy Strobl
, Sebastien Gervais
, Gabrielle Labelle Joly
, Brady Nelson
, Tom Nelson
, Beauxregard Neylon
, Guy Pelletier
, Patrick Rioux
, Victoria Rose Sampson
, François B. Senneville
, Jean-Philippe St-Laurent
, Jason Stasium
, Lise Wedlock
, Derek Pacuk
|
Özel Efektler
|
Drew Jiritano
, Andrew Mortelliti
|
Görsel Efektler
|
Māris Āboliņš
, Jonathan Brayer
, Eloi Brunelle
, Daniel Coupal
, Victor Manuel Enríquez Díaz
, Jean-François Ferland
, Simon Mercier
, Catherine Nadeau
, Andris Pakalns
, Olivier Péloquin
, Sonia Wu
, Yi Zhang
, Qi Zhou
|
Kamera Teknisyeni
|
Myles Aronowitz
, Gregory Michael Baney
, Paul Bode
, Ryan Booth
, Graham Burt
, A. Anthony Cappello
, Arthur Herman
, Colin Keech
, Caitlin Machak
, Bartosz Nalazek
, Brian Nelligan
, Richard Neumann
, Rob Riccobono
, Ricardo Sarmiento
, Brooks Toran
, Julia Elaine Mills
|
Editoryal Hizmetler
|
Marc Boucrot
, Laura Bougot
, Mathieu Berube
, Alexis Cadorette-Vigneau
, Stéphanie Vaillancourt
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Labutte
|
Diğer
|
Rose Beale
, Dustin Bewley
, Alex Cody
, Tim Haslam
, Kenneth Hoot
, Tracy Jane Jones
, George Lambert
, Serge Lamothe
, Melina Lizette
, Elsa Ramo
, Tara Sattler
, William Sepulveda
, Pooja Singh
, Kelly R. Tenney
, Pamela Thornton
, Maureen Wakeley
, Jessica Williamson
, Richard L. Haas III
, Mark Alkofer
|
Dublörler
|
Chris Cenatiempo
, Alexa Marcigliano
|
Teşekkürler
|
Chris Ouwinga
, Max Pirkis
|
Işık Şefi
|
Richard Neumann
|
Kameraman
|
Bartosz Nalazek
, Ricardo Sarmiento
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Colin Keech
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Krystal Phillips
|
Editör
|
Gaétan Huot
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Deanna Brigidi
, Barbara McNamara
, Kim Winther
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jane Musky
|
Set Dekorasyon
|
Ellen Christiansen
|
Görüntü Yönetmeni
|
David Franco
|
Set Yapımcısı
|
Carole Peterman
|
Sanat Yönetimi
|
James Bolenbaugh
, Jim Bauer
, Julia G. Hickman
, John Michael Kehoe
, Joseph K. Kepple IV
, Mat Kowalski
, Joanne Ling
|
Kostüm Tasarımı
|
Yoona Kwak
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Mandy Bisesti
|
Makyaj Sanatçısı
|
Amy L. Forsythe
, Kristen Kiyan
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Sarah Hindsgaul
|
Baş Kuaför
|
Layna Roberts
|
Yapımcı
|
Carol Baum
, Judy Cairo
, Jane Goldenring
|
Kuaför
|
Cynthia Vanis
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
George Jardon
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Julia G. Hickman
|
Set Şefi
|
Mat Kowalski
|
ADR Sorumlusu
|
Natalie Fleurant
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Bernard Gariépy Strobl
|
ADR Editörü
|
Guy Pelletier
, Jean-Philippe St-Laurent
|
Ses efektleri Editörü
|
François B. Senneville
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Drew Jiritano
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chris Cenatiempo
|
Set Fotoğrafçısı
|
Myles Aronowitz
|
1. Kamera Asistanı
|
Paul Bode
|
Genel
|
Richard L. Haas III
, Gaétan Huot
|