Yönetmen
|
Mark Burton
Richard Starzak
|
Senarist
|
Mark Burton
Richard Starzak
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sean Connolly
Maitre D / Golfer / Stylists / Angry Panto Horse / Hospital Characters (ses)
|
Henry Burton
Junior Doctor / Animal Containment Visitor (ses)
|
|
|
|
Stanley Unwin
Bus Station Announcer / Hospital Announcer (ses) (archive footage)
|
|
Ses Mühendisi
|
Poppy Kavanagh
|
Animasyon Süpervizörü
|
Loyd Price
|
Animasyon
|
Alison Evans
, Andy Symanowski
, Claire Rolls
, Dave Osmand
, Gareth Love
, Grant Maisey
, Jason Comley
, Jo Fenton
, Lee Wilton
, Raul G. Eguia
, Rhodri Lovett
, Steve Cox
, Terry Brain
, Will Becher
, Loyd Price
, Becky Redhead
, Rita Sampaio
, Laurie Sitzia
, Rich Webber
|
Baş Animatör
|
Laurie Sitzia
, Will Becher
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Grant Hewlett
|
VFX Sanatçısı
|
Hugh Brazier
|
Ses efektleri Editörü
|
Antony Bayman
|
Ses Tasarımcısı
|
Adrian Rhodes
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Ella Askew
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Antony Bayman
|
Orkestra Şefi
|
Jessica Dannheisser
, Julian Kershaw
|
Dış Sesler Editörü
|
Mathias Schuster
|
Kondüktör
|
Andrew Brown
|
Görsel Efektler
|
Val Wardlaw
, Ella Askew
, Hugh Brazier
, Melanie Byrne
, Charlotte Curran
, Ivelina Dobreva
, Cyrille Gohier
, Sam J. Green
, Grant Hewlett
, Max Horton
, Howard Jones
, Djordje Milasinovic
, Ricardo Musch
, Owen Revell
, Neil Scholes
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Howard Jones
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Melanie Byrne
|
Teşekkürler
|
Miles Bullough
, Nancy Jones
, Phill Jupitus
, Peter Serafinowicz
, Gregory Perler
, Rob Sprackling
, Johnny Smith
, Mark Thomas
|
Üretim Hizmetleri
|
Sean Clarke
, Olivier Courson
, Alicia Gold
, Ron Halpern
, Paul Kewley
, Kerry Lock
, Julie Lockhart
, Peter Lord
, Nick Park
, Carla Shelley
, David Sproxton
|
Müzik
|
Ilan Eshkeri
, Nick Angel
, Richard Bissill
, Nicholas Bucknall
, Josine Cohen
, Jessica Dannheisser
, Kenny Dickenson
, Sagat Guirey
, Sally Heath
, Lewis Jones
, Poppy Kavanagh
, Julian Kershaw
, Chris Laurence
, Stephen McLaughlin
, Paul Saunderson
, Jamie Talbot
, Jake Walker
, John Warhurst
, Kirsty Whalley
, Marli Wren
, Steve Wright
, Tristan Fry
, Noah Johnston
, Mark Mothersbaugh
|
Sinematografi
|
Charles Copping
, Dave Alex Riddett
|
Yapım Sanatçısı
|
Matt Perry
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tom Barnes
, Richard Beek
, Zoë Starzak
, Moira Brophy
|
İkinci Birim
|
Ben Barrowman
, Richard Bowen
, Leigh Manning
, Georgina Reynolds
|
Sanat Yönetimi
|
Kate Anderson
, Craig Atkinson
, Claire Baker
, Kate Berry
, Andrew 'Bloxy' Bloxham
, Ashley Boddy
, Paul Bolger
, Joe Bourbon
, Steve Box
, Andy Brown
, Paul Bryant
, Lorna Cashmore
, Jay Clarke
, Rosa Dodd
, Claire Drewett
, Richard Edmunds
, Simon Farrell
, Diego Fernández Goberna
, Hanna Habermann
, Will Harding
, James Held
, Helen Javes
, Anne King
, Nigel Leach
, Gavin Lines
, Alfred Llupiá
, Cormac McKee
, Damian Neary
, James Parkyn
, Kris Pearn
, Richard Phelan
, Becky Redhead
, Gary Roberts
, Michael Salter
, Laura Savage
, Rob Slagter
, Jay Smart
, Andy Spradbery
, Harriet Thomas
, David Vinicombe
, Cathryn Webber
, Ellie Weston
, Kevin Wright
, Manon Wright
, Luis Zamora Pueyo
|
Ses
|
Mark Appleby
, Antony Bayman
, Simon Diggins
, Chris Domaille
, Peter Gleaves
, Rob Hardcastle
, Fionn Higgins
, Simon Hill
, Jo Jackson
, Gemma McKeon
, Julien Pirrie
, Adrian Rhodes
, Johnathan Rush
, Mathias Schuster
, Robbie Scott
, Peter Warnock
|
Kamera Teknisyeni
|
Tom Barnes
, Toby Chilcott
, Richard Hosken
, Laura Howie
, Chris Johnson
, Beth MacDonald
, Jason Marshall
, Peter Marshall
, Joe Maxwell
, John Quarrell
, Clive Scott
, Churton Season
, Ben Stradling
, Adam Vernon
|
Oyuncu Seçimi
|
Vanessa Baker
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Adams
, Tom Barnes
, Michael Crusz
, Tom Doggart
, Nia Medi James
, Justin Krish
, Gavin Lines
, Begoña Lopez
, Adam Nazarenko
, Sophie Nguyen-Thomas
, Jack Paulson
, Victoria Stevens
, Andrew Ward
, Dan Dolan
|
Diğer
|
Zena Allen
, Stuart Briggs
, Joanna Cave
, Ali Cook
, Rob Done
, Eli Donovan
, Dan Efergan
, William Fuller
, Emma Hanson
, Fran Hawley
, James Higginson
, Chris Johnson
, Mark Keightley
, Kelly Barker
, Angie Last
, Dan MacRae
, Emily Metcalfe
, Luke Padfield
, Jacky Chrisp
, Arthur Sheriff
, Albert Testani
, Molly Van Den Brink
, Karen Walter
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Rob Hardcastle
, Peter Warnock
|
Yapımcı
|
Paul Kewley
, Julie Lockhart
|
Yapım Muhasebecisi
|
Karen Walter
|
Müzik Editörü
|
John Warhurst
, Kirsty Whalley
|
Müzik Süpervizörü
|
Nick Angel
|
Editör
|
Sim Evan-Jones
|
Görüntü Yönetmeni
|
Charles Copping
, Dave Alex Riddett
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Ilan Eshkeri
|
1. Yardımcı Editör
|
Tom Doggart
|
Yapım Koordinatörü
|
Kelly Barker
, Kelly Lappin
|
Yönetici yapımcı
|
Olivier Courson
, Ron Halpern
, David Sproxton
, Peter Lord
, Nick Park
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Alicia Gold
, Carla Shelley
, Sean Clarke
, Kerry Lock
|
Müzisyen
|
Chris Laurence
, Marli Wren
, Jake Walker
, Sagat Guirey
, Nicholas Bucknall
, Kenny Dickenson
, Sally Heath
|
Yapım Yöneticisi
|
Richard Beek
|
Birim Reklamcısı
|
Arthur Sheriff
|
Karakter
|
Nick Park
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Matt Perry
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Vanessa Baker
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Helen Javes
, Richard Edmunds
|
Set Fotoğrafçısı
|
Chris Johnson
, James H. Fisher
|
Elektrikçi
|
Adam Vernon
, Clive Scott
, Peter Marshall
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Bowen
|
Işık Şefi
|
Richard Hosken
|
Işık Kamerası
|
Laura Howie
|
Modelleme
|
Becky Redhead
, Cormac McKee
, Hanna Habermann
, James Parkyn
, Jay Smart
, Kate Berry
, Will Harding
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Toby Chilcott
, Luke Padfield
, Mark Keightley
, William Fuller
, Sam J. Green
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tom Barnes
|
Butafor yapımcısı
|
Laura Savage
|
Heykeltıraş
|
Andy Spradbery
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Ben Barrowman
, Leigh Manning
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Rob Slagter
, Rosa Dodd
, Simon Farrell
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Georgina Reynolds
|
Finans
|
Joanna Cave
|
Genel
|
Stephen McLaughlin
, Beth MacDonald
, Jack Paulson
, Justin Krish
, Chris Johnson
, Joe Maxwell
, John Quarrell
, Alfred Llupiá
, Sophie Nguyen-Thomas
, Diego Fernández Goberna
, Michael Crusz
, Moira Brophy
, Anne King
, Claire Drewett
, Ellie Weston
, Gary Roberts
, Harriet Thomas
, Kevin Wright
, Nigel Leach
, Steve Box
, Ashley Boddy
, David Vinicombe
, Luis Zamora Pueyo
, Paul Bolger
, Andrew 'Bloxy' Bloxham
, Dan Efergan
, Rob Done
, Ali Cook
, Angie Last
, Eli Donovan
, Emily Metcalfe
, Fran Hawley
, Molly Van Den Brink
, Zena Allen
, Albert Testani
, Chris Domaille
, Peter Gleaves
, Fionn Higgins
, Simon Diggins
, Julien Pirrie
, Mathias Schuster
, Simon Hill
, Josine Cohen
, Paul Saunderson
, Johnathan Rush
, Max Horton
, Ivelina Dobreva
, Neil Scholes
, Owen Revell
, Cyrille Gohier
, Ricardo Musch
, Djordje Milasinovic
, Charlotte Curran
, Mark Appleby
, Steve Wright
, Begoña Lopez
, Jay Clarke
, Sim Evan-Jones
|