Yönetmen
|
Woody Allen
|
Senarist
|
Woody Allen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Alisa Lepselter
|
1. Yardımcı Editör
|
Sharon Perlman
|
Video Assist Operatörü
|
Andrew Cavagnet
|
Terzi
|
Alice Bee
, Whitney Thayne
, Daniel Nektaiov
, Ajit Parmar
, Mahendra Parmar
|
Dolly Sorumlusu
|
Tony Campenni
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jason Lanci
|
Yardımcı Editör
|
Kate Rose Itzkowitz
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Nicole Wodowski
|
Mekan Yöneticisi
|
Christie Mullen
, Greg Digiacomo
, Daniel Pollack
, Tom Sexton
, Jake Spongberg
, A.J. Swirz
, Jonathan Urband
|
Ses Donanım
|
Michael Levy
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Amy R. Trachtman
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Richard Presutti
|
Yapım Muhasebecisi
|
Steve Guilbaud
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Abby Walton
|
Teçhizat Sorumlusu
|
William M. Weberg
|
Boom Operatörü
|
Bryant Musgrove
|
Baş Kuaför
|
Gary Martori
|
Set Şefi
|
Eddie DeCurtis
|
Kamera Yükleyici
|
Maxwell Sloan
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Jeffrey D. McDonald
, Hugh Landwehr
|
Özel Efektler
|
Mike Myers
|
Teşekkürler
|
Greg Johnson
, Louis Katz
, Ivana Primorac
, Marc I. Stern
, Allan Teh
|
Diğer
|
Jasmine Hope Bloch
, Leo Driver
, David Farr
, Steve Guilbaud
, Rebecca Hawkes
, Susan Hegarty
, Gayoung Kim
, Michael T. King
, Scott Kordish
, Araceli Leal
, Marcella Lentz-Pope
, Monica Mazel
, Sean Oliver
, Joe Saulino
, Paige Schechtman
, Amy R. Trachtman
, Jeffrey Omura
, Meredith Crawford Collins
|
Editoryal Hizmetler
|
Allie Ames
, Peter Boychuk
, Kate Rose Itzkowitz
, Sharon Perlman
, Anthony Raffaele
, Pete Conlin
|
Kostüm Sorumlusu
|
Susan Antonelli
, Natalie Arango
, Alice Bee
, Brandon Brinkley
, Kelly L. Brown
, Luana Busetti
, Lisa Chavez
, Valeria Chelala
, Daniela Fabrizi
, Annette Lovece
, Marco Piemontese
, Hilary Seeley
, Laura Snider
, Francisco Stoll
, Whitney Thayne
, Abby Walton
|
Kamera Teknisyeni
|
Sebastián Almeida
, Will Arnot
, Bernard X. Brongniart
, Connell Burke
, Tony Campenni
, Andrew Cavagnet
, Simone D'Arcangelo
, Jason Lanci
, Michael J. Maurer
, Jessica Miglio
, William Moore
, Elias Morales
, Alfred Padilla
, Steve Ramsey
, Maxwell Sloan
, Rebecca Venezia
, Ryan Webb
, Warren A. Weberg
, William M. Weberg
|
Görsel Efektler
|
Glenn Allen
, George Bunce
, Jasmine Carruthers
, Mina Choe
, Unggyu Choi
, Tiffany Chung
, Eran Dinur
, Richard Friedlander
, Namjin Heo
, Celeste Leizer
, Tim Matney
, Zoran Mladenovski
, Yunsik Noh
, Sean Perry
, Manuel Riedl
, Mani Trump
, Michael Wharton
, Ben Zylberman
|
Ses
|
Lee Dichter
, Grant Elder
, Matthew Haasch
, Robert Hein
, Bobby Johanson
, Glenfield Payne
, Jay Peck
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, Thomas Varga
|
Ulaşım Şefi
|
Mark Dolce
|
İkinci Birim
|
Danielle Rigby
, Brad Robinson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Gary English
, Gary Martori
, Stacey Panepinto
, Jerry Popolis
, Genyii Scott
, Nicole Wodowski
, Natalie Young
, Roberto Baez
, Mark Bailey Capalbo
, Paul Spataro
, Joelle Troisi
, Fiona Tyson
, Enrique Vega
, Adenike Wright
, Joshua Gericke
|
Yapım Sanatçısı
|
Santo Loquasto
|
Sinematografi
|
Vittorio Storaro
|
Üretim Hizmetleri
|
Erika Aronson
, Letty Aronson
, Mark Attanasio
, Ron Chez
, Helen Robin
, Adam B. Stern
, Edward Walson
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Keith Stiegelbauer
|
Dış Sesler Editörü
|
Matthew Haasch
|
Set Sağlıkçısı
|
Maureen Beitler
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Susanne Scheel
|
Oyuncu Seçimi
|
Patricia Kerrigan DiCerto
, Lindsay Allyn Drucker
, Dann Fink
, Susanne Scheel
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Richard Friedlander
, Eran Dinur
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert Hein
, Lee Dichter
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Hein
|
Görüntü Yönetmeni
|
Vittorio Storaro
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Danielle Rigby
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brad Robinson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Helen Robin
|
Ses Mühendisi
|
Avi Laniado
|
Eş Yapımcı
|
Helen Robin
|
Yönetici yapımcı
|
Mark Attanasio
, Ron Chez
, Adam B. Stern
|
Şive Koçu
|
Susan Hegarty
|
Kostüm Tasarımı
|
Suzy Benzinger
|
Set Dekorasyon
|
Regina Graves
|
Sanat Yönetimi
|
Miguel López-Castillo
, Tommy Allen
, Stephanie Armstrong
, Jim Bauer
, Gabu Camilo
, Joseph Cato
, Eddie DeCurtis
, Perry Grebin
, Diem Hoang
, Hugh Landwehr
, Glenn Lloyd
, Jeffrey D. McDonald
, Maegen Sacco
, Nephretitti Schenck
, Erica Severson
, Gregor Telfer
, Anthony Baldasare
, Rob Haworth
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Santo Loquasto
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ron Petagna
|
Işık Asistanı
|
Ryan Webb
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dianne Dreyer
|
Steadicam Operatörü
|
Will Arnot
|
Yapımcı
|
Erika Aronson
, Letty Aronson
, Edward Walson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jessica Miglio
|
1. Kamera Asistanı
|
Bobby Mancuso
|
Baş Kostümcü
|
Susan Antonelli
, Brandon Currie
|
Yapım Koordinatörü
|
Scott Kordish
|
Diyalog Editörü
|
Sylvia Menno
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stacey Panepinto
|
Kameraman
|
Will Arnot
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jerry Popolis
|
Işık Şefi
|
Steve Ramsey
|
Ses efektleri Editörü
|
Glenfield Payne
, David Wahnon
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Glenn Allen
|
Butafor
|
David H. Allen
|
Yapım Ses Mikseri
|
Thomas Varga
|
Yardımcı Butafor
|
Diana Burton
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Glenn Lloyd
|
Genel
|
Jay Peck
, Bernard X. Brongniart
, Perry Grebin
, Santos Cornier
, Sebastián Almeida
, Frank Didio
, Warren A. Weberg
, Joseph Garzero
, Tara Andrus
, Rebecca Venezia
, Maegen Sacco
, Daniel Pollack
, Bobby Johanson
, Michael Rivera
, David Farr
, Michael Wharton
, Tim Matney
, Yunsik Noh
, Vladimir Piverger
, Elizabeth Klenk
, Nicholas J. Mongelli, Jr.
, Mani Trump
, Ben Zylberman
, Jasmine Carruthers
, Mina Choe
, Unggyu Choi
, Namjin Heo
, Gayoung Kim
, Tom Sexton
, Kevin Kasarda
, Paige Schechtman
, A.J. Swirz
, Jake Spongberg
, Simone D'Arcangelo
, Brandon Brinkley
, Araceli Leal
, Greg Digiacomo
, Joe Weston
, Chris Dreyer
, Joseph Cato
, Eduardo Danino-Beck
, Daniel Giron
, Tiffany Chung
, Xiangyi Shen
, Zoran Mladenovski
, Joshua Boliver
, Celeste Leizer
, Manuel Riedl
, Anthony Raffaele
, Ryan Quinlan
, Alisa Lepselter
|